Serwis e-tlumacze.net

  • Natalia Klamycka
Natalia Klamycka

Natalia Klamycka

(4 oferty)

O mnie

Moje doświadczenie koncentruje się wokół tłumaczeń pisemnych niespecjalistycznych oraz tłumaczeń ustnych. Szczególnie cenię sobie doświadczenie zdobyte podczas pracy na targach poznańskich (wystawa Chiny Homelife Show) oraz czteromiesięczną pracę tłumacza w fabryce sztućców w Kantonie, gdzie posługiwałam się polskim, chińskim i angielskim.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Krzysztof16 grudnia 2012     

    Pani Natalia wykonała bardzo dobrą pracę w czasie Targów Poznańskich. Jej tłumaczenie między językami polskim/angielskim/chińskim było wysoko ocenione przez odwiedzającyh targi gości.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij