Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język angielski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Profesjonalne tłumaczenia bez pośredników i prowizji dla klientów bizbesowych i indywidualnych. Kompleksowa i spersonalizowana obsługa tłumaczeniowa na każdym etapie współpracy – od bezpłatnej wyceny, poprzez uzgodnienie narzędzi do realizacji zlecenia, indywidualnych preferencji w zakresie stylu i formatu tłumaczenia, aż po weryfikację i wsparcie przy wdrożeniu nowych treści. Mój warsztat to nie tylko setki godzin tłumaczenia ustnego i tysiące stron tłumaczeń pisemnych oraz lokalizacji – to także nowoczesne oprogramowanie tłumaczeniowe, gwarantujące profesjonalną weryfikację oraz spójną terminologię i prywatne studio do wykonywania zdalnych tłumaczeń symultanicznych (RSI), wyposażone w infrastrukturę sprzętową umożliwiającą najwyższej jakości usługi. Współpracuję głównie z klientami korporacyjnymi, średnimi i dużymi firmami. Wystawiam faktury VAT. Zachęcam do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej konsultacji oraz wyceny!

Specjalizacje
bankowośćbiznes, handelekonomia, finansegastronomiainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćmarketingmotoryzacjaochrona środowiskaprzemysłtechniczneturystyka, hotelarstwoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Sabina Szypuła
27 kwietnia 2022

Pani Marta bardzo szybko odpowiada na wiadomości, tłumaczenie umowy z polskiego na rosyjski otrzymałam w ciągu 2 dni od zaakceptowania warunków. Profesjonalne i miłe podejście do klienta. Polecam.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię!

Izabela Kubik
5 lipca 2021

Bardzo polecam Panią Martę, profesjonalne wykonanie tłumaczeń i świetny kontakt!

Bożena Peszek
15 czerwca 2019

Profesjonalnie wykonane tłumaczenie ulotek kosmetyków, polecamy!