Serwis e-tlumacze.net

 • Marta Joanna Wójcik
Marta Joanna Wójcik

www.martawojcik.pl

Marta Joanna Wójcik(6 ofert)
 •       (11 opinii)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Częstochowa
  • Kraków
  • Katowice
  • Łódź
  • Gliwice
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego i rosyjskiego. Rozliczenie na podstawie faktury VAT. Szybkie terminy realizacji, świetny stosunek jakości do ceny.

Nazywam się Marta Joanna Wójcik i od 2012 roku prowadzę własną Pracownię Tłumaczeń Specjalistycznych, w ramach której wykonuję profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne z języka rosyjskiego na polski i angielski, z języka angielskiego na polski i rosyjski, z języka polskiego na angielski i rosyjski. Do tej pory przetłumaczyłam ponad 5000 stron dokumentów, specyfikacji technicznych, projektów i prezentacji i brałam udział w ponad 350 tłumaczeniach ustnych. Od 2018 roku jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych PT TEPIS.

Celem mojej pracy jest zmniejszenie dystansu pomiędzy Klientem i tłumaczem oraz spersonalizowanie procesu tłumaczenia specjalistycznego – maksymalne dostosowanie go do wymagań i indywidualnych potrzeb Klienta. Działając bezpośrednio na rynku chcę sprawić, by profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne stały się bardziej przystępne cenowo, przez co także dostępne dla większego grona małych i średnich firm.

Zlecając mi tłumaczenie pisemne lub ustne współpracują Państwo bezpośrednio z tłumaczem, bez żadnych pośredników. Oznacza to, że wszystkie tłumaczenia specjalistyczne wykonywane i sprawdzane są wyłącznie przeze mnie, a za ich najwyższą jakość odpowiadam osobiście.

Istotnym aspektem współpracy ze mną jest stały i bezpośredni kontakt oraz dbałość o realizację Państwa oczekiwań. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i prośby, ponieważ to właśnie Państwa satysfakcja stanowi o jakości świadczonych przeze mnie usług tłumaczeniowych. Poważne podejście do wykonywanej pracy tłumacza języka angielskiego i rosyjskiego znajduje swoje odzwierciedlenie w setkach zadowolonych Klientów, ukończonych projektów, listów polecających oraz referencji: http://www.martawojcik.pl/profesjonalne-tlumaczenia/referencje

Wykształcenie

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu, które obejmuje:

 • Studia licencjackie na kierunku „Filologia rosyjska ­– specjalizacja tłumaczeniowa” na Uniwersytecie Śląskim;
 • Staż naukowy w Moskwie w Instytucie Puszkina;
 • Studia magisterskie z zakresu zarządzania prowadzone w całości po angielsku na Politechnice Częstochowskiej;
 • Roczne studium podyplomowe dla tłumaczy specjalistycznych języka rosyjskiego;
 • Kurs podyplomowy z zakresu księgowości i rachunkowości

jestem w stanie rzetelnie i z zachowaniem wysokiej jakości przetłumaczyć wszelkie teksty z zakresu zarządzania, logistyki, rachunkowości, księgowości, finansów, a także umowy cywilno-prawne, dokumenty techniczne, teksty dotyczące systemów SAP i IFS, SCADA.

Doświadczenie

Korzystając z moich usług jako tłumacza języka rosyjskiego oraz angielskiego otrzymają Państwo nie tylko wolne od błędów tłumaczenie wykonane rzetelnie i punktualnie, lecz także dostosowaną do Państwa preferencji kompleksową obsługę na każdym jego etapie. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, która obejmuje:

specjalistyczne tłumaczenia pisemne, wykonywane przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania tłumaczeniowego, gwarantującego profesjonalną weryfikację oraz ujednoliconą terminologię; 

tłumaczenia stron www oraz oprogramowania wykonywane z dbałością o naturalność i zgodność przekazu;

tłumaczenia tekstów marketingowych i reklamowych z zachowaniem fraz SEO;

tłumaczenia ustne konsekutywne, symultaniczne, szeptane i telefoniczne.

Wystawiam faktury VAT.

*Koszt jednego bloku tłumaczeniowego (4 h) oraz jednej strony rozliczeniowej (1800 znaków ze spacjami) zależy od wielu czynników i podlega indywidualnej wycenie.

Szkolenia, uprawnienia

Szkolenia i certyfikaty:

- Szkolenie z zakresu obsługi specjalistyczneg oprogramowania CAT SDL Trados Studio 2017

- Studia podyplomowe dla tłumaczy specjalistycznych języka rosyjskiego

- Kurs podyplomowy z zakresu rachunkowości i księgowości

- Szkolenia i warsztaty językowe organizowane przez TEPIS

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Bożena PeszekAestetics Ltd.15 czerwca 2019     

  Profesjonalnie wykonane tłumaczenie ulotek kosmetyków, polecamy!

 • Michał22 lutego 2015     

  Współpracowałem z Panią Martą przy okazji spotkania biznesowego w Krakowie - polecam, odpowiedzialna, rzetelna, komunikatywna, kulturalna tłumaczka.

  Odpowiedź użytkownika:

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, panie Michale, polecam się na przyszłość :)

 • Peter Andrews27 listopada 2017     

  Marta did an outstanding job providing me with the documentation I needed on time and for a fair price. Looking forward to working with her again!

 • Mark30 marca 2015     

  I was initially impressed with Marta's enthusiasm, communication skills and professional demeanor. I recommend this kind and proffessional interpreter. Very trustworthy and skilled one too. I apologize for wasting your time and for my co-workers.

 • Izabela Kubik5 lipca 2021     

  Bardzo polecam Panią Martę, profesjonalne wykonanie tłumaczeń i świetny kontakt!

 • Michael BugajPolitechnika Częstochowska – Wydział Zarządzania29 października 2018     

  Pani Marta zrealizowała dla nas dwutygodniowe tłumaczenie ustne konsekutywne w kombinacji angielski-polski-rosyjski z tematyki zarządzania. Tłumaczenie zostało zrealizowane rzetelnie i na wysokim poziomie, a tłumaczka okazała się osobą punktualną, przygotowaną i kontaktową. Szczerze polecamy współpracę z panią Marta Wójcik.

 • Łukasz Wójcik4 marca 2017     

  Pani Marta tłumaczyła dla mojej firmy dokumentację techniczną i umowy, szczerze polecam tę tłumaczkę ze względu na terminowość, rzetelność i szybkie wykonanie

 • Maciej Sepczuk25 marca 2017     

  Profesjonalna obsługa, bardzo rzetelne tłumaczenie. Zdecydowanie polecam.

 • Justyna Imiołczyk26 marca 2017     

  Pani Marta jest osobą świetnie przygotowaną do pracy tłumacza. Korzystałam z jej usług i zawsze byłam zadowolona. Zawsze można liczyć na bezpośredni kontakt, a profesjonalizm rzetelność dodatkowo pozytywnie wpływają na fakt, że z osobą taką warto nawiązać współpracę. Gorąco polecam!

 • Adam Brzeszczak6 kwietnia 2017     

  Tłumaczenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie, na pewno skorzystam z usług pani Marty w przyszłości :)

 • Biuro Linguo31 października 2017     

  Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i wysoka kultura osobista. Polecamy szczególnie ze względu na dużą elastyczność oraz możliwości negocjowania ceny.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij