Serwis e-tlumacze.net

  • Gabor Chodkowski-Gyurics - Tłumaczenia i inne słowa
Gabor Chodkowski-Gyurics - Tłumaczenia i inne słowa

Tłumaczenia Chodkowski

Gabor Chodkowski-Gyurics(6 ofert)
  •  Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Warszawa
  • Wystawiam faktury
  • Ostatnia aktywność: 15 dni temu

O mnie

Nazywam się Gabor Chodkowski-Gyurics,

jestem tłumaczem języków angielskiego i rosyjskiego. Posiadam wykształcenie zarówno filologiczne, jak i translatoryczne - ze specjalnością w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyłem również doświadczenie jako redaktor, dziennikarz branżowy, scenarzysta i korektor tekstów. Zapewniam wysoką jakość przekładu, sprawną i terminową realizację zleceń oraz możliwość rozliczenia na podstawie faktury VAT.

Wykształcenie

Filologia rosyjska, Uniwersytet Jagielloński, licencjat

Lingwistyka stosowana, specjalność: tłumaczenia specjalistyczne, Uniwersytet Warszawski, magisterium (absolutorium)

Doświadczenie

Posiadam ponad trzy lata doświadczenia jako zawodowy tłumacz języków angielskiego i rosyjskiego. Dodatkowo posiadam doświadczenie jako dziennikarz i redaktor (magazyny Shale Gas Investement Guide, Explorer), korektor (biuro tłumaczeń Translation Street) oraz scenarzysta filmów i aplikacji interaktywnych w firmie Tomorrow.

Szkolenia, uprawnienia

Certyfikat C2 - Proficiency (dawniej: CPE), najwyższy certyfikat potwierdzający biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim wydawany w systemie Cambridge ESOL.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij