Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
40,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
45,00 zł / 1800 zzs.

Wykonuję tłumaczenia pisemne z języka włoskiego na język polski. Tłumaczę zarówno teksty o tematyce ogólne, jak i teksty specjalistyczne z zakresu prawa, ekonomii, marketingu oraz teksty techniczne.

Odbyłam szereg intensywnych szkoleń z prawniczego języka włoskiego (prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne, karne, prawo ubezpieczeń i prawo pracy) organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Zapewniam terminowe wykonanie zlecenia, najwyższą staranność oraz pełną poufność. Strona rozliczeniowa to 1 800 znaków. Wystawiam rachunki. Zapraszam do współpracy.

Wystawiam rachunki.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansegastronomiagospodarkainneksięgowość, rachunkowośćmarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykapraworolnictwo, leśnictwoturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Stanislaw Winiaszewski
2 listopada 2019

Polecamy mocno Pania Jolantę, jakość wykonania i termin realizacji tłumaczenia zawsze jest na pierwszym miejscu w naszym biurze tłumaczeń Stanisalw.dk. Pani Jolanta pomogła nam na wyznaczony termin dostarczyć jakościowe tłumaczenie j. francuskiego.

Agata Tychoniec
22 marca 2017

Terminowe, rzetelne tłumaczenie. Doskonały kontakt przez cały okres realizacji zlecenia. Polecam z ogromną przyjemnością.

Jacek
24 sierpnia 2015

Z ogromną przyjemnością polecamy Panią Jolę jako solidnego tłumacza. Tłumaczenie zostało wykonane w ustalonym terminie. Profesjonalne podejście do Klienta. Błyskawiczna odpowiedź mailowa. POLECAMY!!!! Biuro Tłumaczeń ARTIST www.artist.com.pl