Serwis e-tlumacze.net

 • Jan Franek
 • Oferta tłumaczenia - polski - niemiecki
Jan Franek

Jan Franek

Jan Franek(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Korekty: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Ustne konsekutywne: 68,00 zł / 1 h
 4. Tłumaczenie online: Tak

Zwykłe tłumaczenia z polskiego na niemiecki. Możliwość tłumaczenia online. 

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magdalena Nowak19 grudnia 2020     

  Pan Jan bardzo profesjonalnie zajął się przetłumaczeniem moich dokumentów. Kontakt bardzo dobry, jakość tłumaczenia również. Moja dokumentacja dotyczyła sprawy w niemieckim sądzie, wiec Pan Jan kilkakrotnie kontaktował się z nim telefonicznie w moim imieniu, aby uzyskać konieczne informacje.

 • Anastazja Bielska19 grudnia 2020     

  Pan Jan to młody konkretny i profesjonalny człowiek. Tłumaczył dla mnie dokumenty do niemieckiego urzędu, sprawa została rozwiązana pomyślnie. Kontakt oraz wprowadzanie danych i informacji w pełnej dyskrecji i dokładności. Polecam!!!