Serwis e-tlumacze.net

  • Jan Franek
Jan Franek

Jan Franek

Jan Franek(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem nauczycielem języka niemieckiego oraz tłumaczem nieprofesjonalnym. Jeśli potrzebujesz pomocy ze zrozumieniem pisma, zadzwonieniem gdzieś czy przetłumaczeniem rozmowy- zadzwoń! 

 

*Nie posiadam uprawnień do wykonywania tłumaczeń pod przysięgą 

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Posiadanam zdany test Deutsch als Fremdsprache, który potwierdza znajomość języka niemieciego na poziomie C1. 

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Magdalena Nowak19 grudnia 2020     

    Pan Jan bardzo profesjonalnie zajął się przetłumaczeniem moich dokumentów. Kontakt bardzo dobry, jakość tłumaczenia również. Moja dokumentacja dotyczyła sprawy w niemieckim sądzie, wiec Pan Jan kilkakrotnie kontaktował się z nim telefonicznie w moim imieniu, aby uzyskać konieczne informacje.

  • Anastazja Bielska19 grudnia 2020     

    Pan Jan to młody konkretny i profesjonalny człowiek. Tłumaczył dla mnie dokumenty do niemieckiego urzędu, sprawa została rozwiązana pomyślnie. Kontakt oraz wprowadzanie danych i informacji w pełnej dyskrecji i dokładności. Polecam!!!

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij