Serwis e-tlumacze.net

 • Jan Franek
 • Oferta tłumaczenia - niemiecki - polski
Jan Franek

Jan Franek

Jan Franek(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 20,00 zł / 800 zn. ze spacj.
 2. Korekty: 20,00 zł / 800 zn. ze spacj.
 3. Ustne konsekutywne: 68,00 zł / 1 godz.
 4. Ustne symultaniczne: 68,00 zł / 1 godz.
 5. Tłumaczenie online: Tak

Wykonuję tłumaczenia z języka niemieckiego na polski. Wykonuję połączenia telefoniczne do krajów niemieckojęzycynych oraz pomagam w załatwianiu spraw z niemieckojęzycznymi placówkami. 

Podczas mojej pracy zawsze pozostaję w stałym kontakcie z klientem, a w razie wątpliwości dzwonię do odpowiednich instytucji, aby wykonana przeze mnie praca była najwyższej jakości. 
Priorytetem jest dla mnie prywatność moich klientów oraz dokładność wykonywanych przeze mnie pracy. 

Wystawiam faktury. Nie wykonuję tłumaczeń przysięgłych. 

 

Doświadczenie:
Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych dokumentów urzędowych. Potrafię wypełniać m.in: wnioski o przyznanie obywatekstwa niemieckiego, wnioski o pobyt stały i czasowy czy wnioski o świadczenia socjalne.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Magdalena Nowak19 grudnia 2020     

  Pan Jan bardzo profesjonalnie zajął się przetłumaczeniem moich dokumentów. Kontakt bardzo dobry, jakość tłumaczenia również. Moja dokumentacja dotyczyła sprawy w niemieckim sądzie, wiec Pan Jan kilkakrotnie kontaktował się z nim telefonicznie w moim imieniu, aby uzyskać konieczne informacje.

 • Anastazja Bielska19 grudnia 2020     

  Pan Jan to młody konkretny i profesjonalny człowiek. Tłumaczył dla mnie dokumenty do niemieckiego urzędu, sprawa została rozwiązana pomyślnie. Kontakt oraz wprowadzanie danych i informacji w pełnej dyskrecji i dokładności. Polecam!!!