Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Dzień dobry,

Nazywam się Jędrzej Bąk i od 2015 roku zajmuję się tłumaczeniami. Jestem absolwentem studiów inżynierskich na kierunku Biotechnology w języku angielskim (Politechnika Łódzka) oraz studiów magisterskich na kierunku filologia włoska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Uczestniczyłem także w kursie dla kandydatów na Kontrolera Ruchu Lotniczego. Moje bogate doświadczenie zawodowe i edukacyjne pozwala mi podejmować się zleceń z bardzo wielu dziedzin: biotechnologia, chemia, kosmetologia, umowy, CV, lotnictwo, marketing, biura detektywistyczne, nieruchomości.

Podejmuję się zleceń zwykłych i specjalistycznych we wszystkich parach językowych zawierających polski, włoski i angielski.

Zapraszam do kontaktu i wyceny tłumaczenia.

Stawka standardowa:

EN-PL 42 PLN/str.

PL-EN 46 PLN/str.

IT-PL 46 PLN/str.

PL-IT 50 PLN/str.

EN-IT 60 PLN/str.

IT-EN 60 PLN/str.

Liczba wygranych ofert (1)

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Marta G.
21 czerwca 2023

Z Panem Jędrzejem współpracuję po raz drugi i wszystko przebiega bardzo sprawnie. W ostatnim zleceniu pozytywnym zaskoczeniem było wyłapanie przez niego błędu merytorycznego w polskiej wersji, a także zasugerowanie kilku zmian w celu dostosowania tłumaczenia do realiów we Włoszech (tłumaczenie zostało wykonane na język włoski).

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję, Pani Marto, współpraca z Panią to czysta przyjemność!

Janina Myronowa
25 sierpnia 2022

Bardzo polecam współpracę z Panem Jędrzejem Bąkiem. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, wspaniały kontakt, krótki termin oczekiwania i przystępna stawka. Dziękuje ogromnie za pomóc.

Wojciech Skorupa
22 czerwca 2022

Tłumaczenia Pana Jędrzeja Bąka na bardzo wysokim poziomie. Fachowość w tłumaczeniu skomplikowanych umów na j. angielski. Do tego krótkie terminy oczekiwania i przystępna stawka. Gorąco polecam!

Katarzyna Ciszewska
20 czerwca 2022

Gorąco polecam współpracę z Jędrzejem Bąkiem. Doskonały kontakt, terminowość, rzetelność. Polecam!