Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język angielski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
60,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
70,00 zł / 1800 zzs.

Dzień dobry,
Nazywam się Jędrzej Bąk i od 2015 roku zajmuję się tłumaczeniami. Jestem absolwentem studiów inżynierskich na kierunku Biotechnology w języku angielskim (Politechnika Łódzka) oraz studiów magisterskich na kierunku filologia włoska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Uczestniczyłem także w kursie dla kandydatów na Kontrolera Ruchu Lotniczego. Moje bogate doświadczenie zawodowe i edukacyjne pozwala mi podejmować się zleceń z bardzo wielu dziedzin: biotechnologia, chemia, kosmetologia, umowy, CV, lotnictwo, marketing, biura detektywistyczne, nieruchomości.
Podejmuję się zleceń zwykłych i specjalistycznych we wszystkich parach językowych zawierających polski, włoski i angielski.
Zapraszam do kontaktu i wyceny tłumaczenia.
Stawka standardowa:
EN-PL 42 PLN/str.
PL-EN 46 PLN/str.
IT-PL 46 PLN/str.
PL-IT 50 PLN/str.
EN-IT 60 PLN/str.
IT-EN 60 PLN/str.

Specjalizacje
bankowośćbiznes, handelekonomia, finanseinżynieriaksięgowość, rachunkowośćmarketingmedycynaochrona środowiskaprawoprzemysłtechniczneturystyka, hotelarstwoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marta G.
21 czerwca 2023

Z Panem Jędrzejem współpracuję po raz drugi i wszystko przebiega bardzo sprawnie. W ostatnim zleceniu pozytywnym zaskoczeniem było wyłapanie przez niego błędu merytorycznego w polskiej wersji, a także zasugerowanie kilku zmian w celu dostosowania tłumaczenia do realiów we Włoszech (tłumaczenie zostało wykonane na język włoski).

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję, Pani Marto, współpraca z Panią to czysta przyjemność!

Janina Myronowa
25 sierpnia 2022

Bardzo polecam współpracę z Panem Jędrzejem Bąkiem. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, wspaniały kontakt, krótki termin oczekiwania i przystępna stawka. Dziękuje ogromnie za pomóc.

Wojciech Skorupa
22 czerwca 2022

Tłumaczenia Pana Jędrzeja Bąka na bardzo wysokim poziomie. Fachowość w tłumaczeniu skomplikowanych umów na j. angielski. Do tego krótkie terminy oczekiwania i przystępna stawka. Gorąco polecam!