Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Jana Rutkowska
Jana Rutkowska

Jana Rutkowska

Jana Rutkowska(6 ofert)
 •       (8 opinii)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Łódź
  • Kraków
  • Gdańsk
 • Dane firmy:

  Jana Rutkowska
  Rycerska 33/14
  60-825 Poznań
  Nip: 7811828587

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina WitzbergBiuro Tłumaczeń SWP Karolina Witzberg S.J14 lutego 2018     

  Nasze Biuro Tłumaczeń SWP współpracuje z Panią Janą i potwierdzamy , iż jest świetnym tłumaczem. Polecamy.

 • Andrei DzebishIngentica15 listopada 2017     

  Regularnie współpracujemy z panią Janą, zlecając tłumaczenia rosyjsko-polskie i oraz pisanie tekstów w języku polskim.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy pod każdym kątem.
  Ze względu na specyfikę naszej działalności, zależy nam na tym, aby teksty (zarówno autorskie, jak i tłumaczenia) były wykonane na najwyższym poziomie merytorycznym i formalnym. Pani Jana, jak nikt inny, doskonale radzi sobie z tym zadaniem, a poza tym, dużym plusem jest terminowość! Bardzo polecam.

 • Vojtěch DziewięckiVojtěch Dziewięcki24 marca 2017     

  Miałem przyjemność współpracować z Janą podczas dwóch dużych szkoleń marketingowych, organizowanych przez pewną dużą firmę, w Polsce i na Białorusi. Oboje wykonywaliśmy tłumaczenia symultaniczne.
  Jana jest profesjonalistką najwyższej klasy. Jej tłumaczenia były zawsze zrozumiałe i precyzyjne, a słuchacze i mówcy w pełni zadowoleni. Mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu.

 • Agata11 lipca 2016     

  Pani Jana jest osobą świetnie przygotowaną do pracy tłumacza. Korzystałam z jej usług i niegdy nie zawiodłam się. Zawsze można liczyć na bezpośredni kontakt, nawet telefoniczny. Jej otwartość oraz życzliwość dodatkowo pozytywnie wpływają na fakt, że z osobą taką warto nawiązać współpracę. Pani Jano, bardzo dziękuję za pomoc. Z pewnością jeszcze będę z Panią współpracować. Gorąco polecam!

 • 28 czerwca 2016     

  Являясь постоянным клиентом пани Яны, отмечу предельно ответственный подход (все переводы выполняются быстро и в срок), а также качество и отличный стиль как гуманитарных, так и экономических текстов. Тот случай, когда польский перевод едва ли не лучше оригинала) Рекомендую!

 • Łukasz Piotrowski11 marca 2016     

  Pani Jana Rutkowska współpracowała z agencją reklamową NLS84 advertising group w zakresie tłumaczenia strony internetowej naszego klienta z języka polskiego na język rosyjski. Teksty strony zawierały, oprócz prezentacji profilu działalności naszego klienta - dużej firmy z branży kosmetycznej, również opisy produktów (kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała) oraz informacje o wydarzeniach i konkursach, prowadzonych przez firmę.
  Mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu współpracy, pani Jana wykazała się zaangażowaniem w swoją pracę, zrozumieniem potrzeb klienta, odpowiedzialnością, dokładnością i umiejętnością pracy pod presją czasu. Ponadto, mogę stwierdzić, że merytoryczna jakość wykonanego tłumaczenia okazała się bardzo wysoka, dostosowana stylistycznie i terminologicznie do branży oraz specyfiki klienta.
  Mogę zatem z całym przekonaniem polecić usługi pani Jany jako sprawdzonego i godnego zaufania tłumacza języka rosyjskiego.

 • Marta13 listopada 2015     

  Współpracowaliśmy z panią Janą w zakresie tłumaczenia materiałów opisowych i charakterystyk technicznych dotyczących głośników, oraz w zakresie tłumaczenia ustnego podczas szkolenia pracowników. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Świetne przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm i punktualność. Bardzo polecam usługi pani Jany.
  Rajmund Stodolny, APS Sp. z o.o., współwłaściciel.

 • Mark Khaletsky2 kwietnia 2015     

  I want to highly recommend Jana Rutkowska as a Language Interpreter for your business or tourism trip. I have had the opportunity to work alongside Jana and observe how she has proven herself to be not only a skilled interpreter, but also a wise and ethical partner in general. Miss Rutkowska is more than capable in her Russian-polish language and interpreting skills, and has done nothing but better her work environment while our co-workers been with her. It appeared, that Jana has vast background knowledge and is familiar with specific terminology in the field of engeneering, which was very helpfull for my collegues to discuss their business matters. I am greatly pleased to recommend such an impressive and qualified Russian-polish language Interpreter for your needs.

Napisz do użytkownika