Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
25,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
12,00 zł / 1000 zzs.

Witam, oferuję wysokiej jakości tłumaczenia oparte na 10-letnim doświadczeniu i studiach magisterskich oraz licencjackich w Wielkiej Brytanii – tłumaczenia zwykłe i biznesowe nieprzysięgłe dla firm i osób indywidualnych – zarówno w piśmie, jak i tłumaczenia ustne w kontakcie z klientem, z języka polskiego na angielski i odwrotnie (również przez Skype'a). Tłumaczę językiem żywym – oznacza to, że moje tłumaczenia nie brzmią książkowo, ale profesjonalnie i poprawnie nie tylko pod względem gramatycznym, ale również pod względem przyjętych norm. Moja oferta wyróżnia się, ponieważ: – Posiadam 4 lata doświadczenia jako tłumacz w Polsce i za granicą (współpraca z instytucjami i firmami w Polsce, w Wielkiej Brytanii, Norwegii, na Węgrzech, a także w Irlandii) oraz dziesięć lat doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii, pracując na pozycjach biurowych, m.in na uniwersytecie oraz w firmie architektonicznej. Moje doświadczenie oparte jest więc na języku używanym w praktyce, w biznesie, w realnych sytuacjach. – Posiadam wykształcenie kierunkowe: ukończyłam studia magisterskie lingwistyczne (mgr Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Southampton, Wielka Brytania) oraz dziennikarskie (licencjat zdobyty na Southampton Solent University, Southampton, Wielka Brytania). – Posiadam bogate doświadczenie w tłumaczeniach z branży technicznej (maszyny różnych linii produkcyjnych, urządzenia użytkowe, sprzęt laboratoryjny), w tym instrukcje obsługi, montażu, konserwacji itd. – Zapewniam profesjonalny, rzetelny serwis i zawsze terminowe wykonanie, poparte referencjami. Umiejętności doskonałej analizy tekstu. – Posiadam własną działalność gospodarczą i wystawiam faktury. Zajmuję się także wykonywaniem korekty tekstów, dzięki czemu teksty brzmią nie tylko poprawnie, ale również całkowicie naturalnie dla angielskojęzycznego odbiorcy. W celu zapoznania się z dalszymi szczegółami, proszę o kontakt mailowy. Szczegółową wycenę podaję po przesłaniu tekstu (rozliczenie na podstawie 1800 znaków). Dziękuję i zapraszam.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansegastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Łukasz Zatorski
27 stycznia 2018

Bardzo miły i szybki kontakt, idący w parze z profesjonalną i skrupulatną redakcją tekstu w języku angielskim. Polecam.

Krzysztof
14 września 2016

Bardzo polecam współpracę z Panią Moniką. Profesjonalne tłumaczenia, świetny kontakt, tłumaczenia nawet przed umówionym terminem, możliwość konsultacji i dodatkowych zapytań - zawsze szczegółowe wyjaśnienia! Zachęcam wszystkich niezdecydowanych. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich tłumaczy jak Pani Monika. Gdy była możliwość wystawienia wyższej oceny niż "bardzo dobry" to bym ją przyznał.

Sebastian
29 lipca 2016

Rewelacyjnie, profesjonalnie i przed terminem. Polecam z pełną odpowiedzialnością.