Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Absolwentka University of Southampton (Wielka Brytania), mgr Lingwistyki Stosowanej oraz Southampton Solent University (Wielka Brytania) - studia licencjackie dziennikarskie. Profesjonalny tłumacz języka angielskiego od 3 lat, współpracuję z firmami, uczelniami, urzędami i instytucjami publicznymi oraz klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w tłumaczeniach specjalistycznych dla przemysłu, tłumaczeniach związanych z architekturą oraz tłumaczeniach CV/listów motywacyjnych. Zapraszam do współpracy.
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Łukasz Zatorski
27 stycznia 2018

Bardzo miły i szybki kontakt, idący w parze z profesjonalną i skrupulatną redakcją tekstu w języku angielskim. Polecam.

Krzysztof
14 września 2016

Bardzo polecam współpracę z Panią Moniką. Profesjonalne tłumaczenia, świetny kontakt, tłumaczenia nawet przed umówionym terminem, możliwość konsultacji i dodatkowych zapytań - zawsze szczegółowe wyjaśnienia! Zachęcam wszystkich niezdecydowanych. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich tłumaczy jak Pani Monika. Gdy była możliwość wystawienia wyższej oceny niż "bardzo dobry" to bym ją przyznał.

Sebastian
29 lipca 2016

Rewelacyjnie, profesjonalnie i przed terminem. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Małgosia
18 lipca 2016

Gorąco polecam współpracę z Panią Moniką! Z nadzieją na kolejny tak wspaniały kontakt! Rumianek na duszę!

Agnieszka
12 stycznia 2016

Polecam współpracę z Panią Moniką. Szybko i profesjonalnie.

Maksymilian
16 grudnia 2015

Serdecznie polecam współpracę z Panią Moniką. Bardzo dobry kontakt, a tłumaczenie wykonane rzetelnie i terminowo, co bardzo się ceni. Pozdrawiam!

Iwona
5 czerwca 2015

Szybki kontakt, profesjonalne tłumaczenie. Polecam.

Agnieszka
21 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z tłumaczeń jakie wykonała dla mnie Pani Monika. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt, tłumaczenie wykonane przed terminem. Serdecznie polecam!!!

Agnieszka
24 marca 2015

Pani Monika już kilkakrotnie wykonywała dla mnie tłumaczenia. Zawsze profesjonalnie, bardzo szybko. Doskonały kontakt i współpraca.

Radek
9 marca 2015

Tłumaczenie wykonane fachowo, świetny kontakt, polecam.

Iwona
2 marca 2015

Pani Monika Szostek to profesjonalistka zarówno jako tłumacz jak i osoba do współpracy. Panią Monikę cechuje terminowość, dokładność i skrupulatność. Tłumaczenia naukowo-techniczne jej autorstwa są bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam!

Michl
23 lutego 2015

Pani Monika wykonala dla mnie tlumaczenie 300 stronnicowej ksiazki. Bardzo profesjonalna i mila wspolpraca. Tlumaczenie zostalo wykonane przed umowionym czasem. Dostarczone tlumaczenia opatrzone byly konstruktywnymi komentarzami. Goraco polecam.

Magda
26 listopada 2014

Rewelacja. Pani Monika wiele razy uratowała mnie wykonaniem ekspresowego tłumaczenia. Doskonale radzi sobie ze słownictwem specjalistycznym. Dodatkowo kontakt z nią jest bardzo dobry. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Monikę każdemu kto potrzebuje tłumaczenia 'zwykłego', jak i specjalistycznego.

Sebastian
16 listopada 2014

Gorąco polecam. Jakość realizacji oraz sposób współpracy z klientem oceniam bardzo dobrze. Cóż więcej powiedzieć, jak to, że zaowocowało to tym, że współpraca z Panią Moniką została kontynuowana o kolejne zlecenia. Gorąco polecam także z tego powodu, że Pani Monika jest gotów wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Krzysztof
14 listopada 2014

Gorąco polecam Panią Monikę, tłumaczenie profesjonalne, a do tego termonowo i w atrakcyjnej cenie, no i jest przemiła.

Weronika
26 września 2014

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej Pani, z pewnością skorzystam jeszcze nie jeden raz. Tłumaczenie jest bardzo dokładne, Pani przemiła i co ważne - jest bardzo terminowa. Współpracę uważam za wzorową. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Agnieszka F.
15 września 2014

Znakomita współpraca - tłumaczenie profesjonalne (tekst architektoniczny, wysoka jakość tłumaczenia!) i szybkie (alarmowo przyśpieszone z mojej winy), przemiły kontakt i bardzo dobra cena! Polecam serdecznie!

Odpowiedź użytkownika:

Witam Pani Agnieszko, dziękuję za zlecenie tłumaczenia i opinię. Cieszę się bardzo, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

Wojciech
3 września 2014

Fantastyczna współpraca. Ekspresowa korekta tekstu związanego z architektuą. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy. Nie mam kompletnie nic do zarzucenia. Bardzo dobra jakość i dobra cena. Zdecydowanie polecam!

Odpowiedź użytkownika:

Witam Panie Wojciechu, bardzo dziękuję za współpracę oraz pozostawienie rekomendacji. Pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

Agata
14 sierpnia 2014

Rewelacyjna współpraca. Natychmiastowy kontakt, sympatyczna i kompetentna osoba. Tłumaczenie świetne, przed czasem, za przystępną cenę. W porównaniu z tłumaczeniami dużych biur.. nie ma porównania:) Dokument wygląda tak samo jak oryginal, tylko w wersji angielskiej, co zaoszczędza bardzo dużo pracy. Pani Monika tłumaczyła skomplikowaną opinię prawno podatkową i świetnie sobie z tym poradziła. Z całego serca polecam firmom i osobom indywidualnym.

Odpowiedź użytkownika:

Witam Pani Agato, bardzo dziękuję za opinię - współpraca z Państwem to pozytywne doświadczenie również dla mnie. Dziękuję za korzystanie z moich usług tłumaczeniowych. Pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

Izmałkowa Consulting
30 maja 2014

Zdecydowanie BARDZO polecamy! Wszystko jest szybko, tanio, a co NAJWAŻNIEJSZE - BARDZO DOBRZE. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, co do tłumaczenia. Bardzo polecamy i dziękujemy :)

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Współpraca z firmą Izmałkowa Consulting to dla mnie przyjemność i cieszę się, że ją kontynuujemy. Pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

Sebastian P.
15 maja 2014

Przyłączam się do pozytywnych opinii moich poprzedników. Współpraca z Panią Moniką to przede wszystkim profesjonalizm na najwyższym poziomie. Podsumowując w dwóch słowach Awesome Job !!!

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

SMZK
3 maja 2014

Profesjonalnie, szybko i przed terminem wykonana korekta za bardzo rozsądną cenę. Zapłaciliśmy tylko 1/3 ceny którą wołały duże biura tłumaczeń. Miły kontakt. Polecamy !

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję bardzo, z przyjemnością wykonałam dla Państwa zlecenie i cieszę się, że są Państwo zadowoleni z usługi. Z pozdrowieniami, Monika Szostek

Ada
21 kwietnia 2014

Świetna i szybka korekta. Bardzo miła współpraca. Polecam, pełen profesjonalizm!

Odpowiedź użytkownika:

Witam Pani Ado, dziękuję, było mi bardzo miło współpracować z Panią. Pozdrawiam serdecznie, Monika Szostek

Adam
1 stycznia 2014

Bardzo dobry i szybki kontakt. Atrakcyjna cena i bardzo dobre tłumaczenie zrealizowane przed ustalonym czasem. Polecam!

Dariusz
17 grudnia 2013

Witam Bardzo dobre tłumaczenie, wykonane przed ustalonym terminem i za naprawdę atrakcyjną cenę. Dodatkowo mile zaskoczyło mnie wyjątkowe podejscie Pani Moniki do samego tłumaczenia, ponieważ dokładnie odzwierciedla ono tekst w języku polskim, co nie jest, wbrew pozoro, takie oczywiste z racji chociażby różnic kulturalnych. Pani Monika dokłada wszelkich starań by osoba czytająca przetłumaczony tekst zrozumiała go dokładnie w taki sam sposób co osoba czytająca oryginał. Bardzo polecam!