Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Zuzanna Kołucka

Zuzanna Kołucka

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka chińskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenie online: Tak

Tłumaczka języka chińskiego (mandaryńskiego) z ośmioletnim doświadczeniem. Absolwentka sinologii Uniwersytetu Warszawskiego i magister prawa na Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Kantonie. Ponad siedmioletni pobyt w Chinach.

Oferuję zarówno tłumaczenia ustne i pisemne, jak również pomoc w negocjacjach z kontrahentami w Chinach oraz weryfikację wiarygodności chińskich firm.

Główne specjalizacje: mechanika, automatyka, maszyny dla budownictwa i produkcji, DTRki, instrukcje obsługi i konserwacji, przetwórstwo i przemysł spożywczy, branża jubilerska.

Tłumaczenia weryfikowane przez native speakera.

W sprawie tłumaczeń w trybie ekspresowym proszę o kontakt na WhatsApp, numer: +86 156 2585 2275. Materiały pisemne proszę przesyłać na adres email.

Wystawiam faktury. Dbam o wysoką jakość i terminowość tłumaczeń w trybach standardowym i ekspresowym. Mam udokumentowane doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych w Polsce i zagranicą.

Doświadczenie:
Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne od 2010 roku dla firm, osób prywatnych i instytucji rządowych. Wspópracuję w zakresie tłumaczeń z Konsulatem RP w Kantonie, Agencją Rynku Rolnego, Action SA, Izbą Przemysłowo-Handlową Polska Azja i innymi. Referencje i wykaz wykonanych zleceń dostępny na życzenie.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Beata MrotekBELINGUA Beata i Dawid Mrotek Spółka Jawna9 lipca 2018     

  Polecamy usługi P. Zuzanny! Bardzo miły kontakt, konkurencyjne ceny i terminowość! Liczymy na kolejną możliwość do współpracy!

 • Anna Barańska24 czerwca 2018     

  Bardzo dobry i szybki kontakt, terminowość tłumaczeń. Pani Zuzanna Kolucka jest godna polecenia!