Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Zuzanna Kołucka
Zuzanna Kołucka

Zuzanna Kołucka

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Tłumaczka języka chińskiego (mandaryńskiego) z ośmioletnim doświadczeniem. Absolwentka sinologii Uniwersytetu Warszawskiego i magister prawa na Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Kantonie. Ponad siedmioletni pobyt w Chinach.

Tłumaczenia weryfikowane przez native speakera.

W sprawie tłumaczeń w trybie ekspresowym proszę o kontakt na WhatsApp, numer: +86 156 2585 2275. Materiały pisemne proszę przesłać na maila: zkolucka@gmail.com.

Wystawiam faktury. Dbam o wysoką jakość i terminowość tłumaczeń w trybach standardowym i ekspresowym. Mam udokumentowane doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych w Polsce i zagranicą.

Wykształcenie

2012 - 2014 - Studia magisterskie na Uniwersytecie Sun Yat-sena w Kantonie, stypendium Chińskiej Republiki Ludowej, kierunek: stosunki międzynarodowe (język wykładowy: chiński).

2005 - 2013 - Studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek: kulturoznawstwo.

2006-2009 Studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek: sinologia, licencjat.

09.2009-07.2010 Stypendium naukowe Chińskiej Republiki Ludowej na Guangxi Normal University w Chinach, roczny kurs językowy.

1999-2004 Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu.

Doświadczenie

Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne od 2010 roku dla firm, osób prywatnych i instytucji rządowych. Współpracuję stale w zakresie tłumaczeń z Konsulatem RP w Kantonie, Agencją Rynku Rolnego, Action SA, Izbą Przemysłowo-Handlową Polska Azja i innymi.

Współpraca zarówno z chińskimi jak i z polskimi biurami tłumaczeń. Referencje i wykaz wykonanych zleceń dostępny na życzenie.

Główne specjalizacje: mechanika, automatyka, maszyny dla budownictwa i produkcji, DTRki, instrukcje obsługi i konserwacji, przetwórstwo i przemysł spożywczy.

Szkolenia, uprawnienia

Publikacje:

1.Katarzyna Kocyba-Grych, Zuzanna Kołucka, Słownik polsko-chiński 10 000 haseł, Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2012.

2. Zuzanna Kołucka, Jiulian Yu, 1000 Chińskich Słówek Ilustrowany Słownik Chińsko-Polski Polsko-Chiński, Level Trading, Praga 2012. 

3. Katarzyna Kocyba, Zuzanna Kołucka, Chiński nie gryzie, Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2011.

4. Zuzanna Kołucka, Chiński. Kaligrafia, Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2011.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Beata MrotekBELINGUA Beata i Dawid Mrotek Spółka Jawna9 lipca 2018     

    Polecamy usługi P. Zuzanny! Bardzo miły kontakt, konkurencyjne ceny i terminowość! Liczymy na kolejną możliwość do współpracy!

  • Anna Barańska24 czerwca 2018     

    Bardzo dobry i szybki kontakt, terminowość tłumaczeń. Pani Zuzanna Kolucka jest godna polecenia!

Napisz do użytkownika