Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka litewskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

TŁUMACZENIE Z PROFESJONALNĄ KOREKTĄ POLONISTYCZNĄ W CENIE!

 

Oferta obejmuje przetłumaczenie tekstu z języka obcego na język polski, a następnie jego dodatkową weryfikację przez drugą specjalistkę – polonistkę – korektora z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku wydawniczym. Tak wykonane zlecenie daje gwarancję jakości przy rozsądnej cenie.

Kontakt: tekst do wyceny prosimy przesłać mailowo na wymownia(małpa)gmail com. Cena i termin uzależnione są od stopnia trudności tekstu.

Wystawiamy faktury.

 

     Zapewniamy usługi na wysokim poziomie. Zamawiając tłumaczenie w naszym biurze mają Państwo pewność, iż wykona je profesjonalny tłumacz – osoba, która zna język obcy na poziomie zaawansowanym. Bardzo dbamy o odpowiedni dobór naszych pracowników i starannie sprawdzamy ich kwalifikacje. Nasze ceny są rozsądne i atrakcyjne. Obniżamy je o tyle, o ile można obniżyć cenę bez uszczerbku na jakości tłumaczenia. Posiadamy wielu klientów zadowolonych ze współpracy z nami. Referencje oraz pełne informacje potwierdzające nasze kwalifikacje dostępne są na stronie internetowej Biura Tłumaczeń i Wydawnictwa Wymownia. Tłumaczenia wykonujemy w oparciu o wiedzę zdobytą podczas studiów translatorskich i wieloletniej praktyki. Zamawiając u nas tłumaczenie mają Państwo pewność rzetelnego wykonania zlecenia, dobrego kontaktu przed, w trakcie i po zawarciu transakcji.

     Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, prośby i wskazówki. Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne w zakresie różnorodnych dziedzin. Gwarantujemy wysoką jakość usług, rozsądne ceny oraz krótkie terminy. Jesteśmy internetowym biurem tłumaczeń, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na niskie ceny oferowanych przez nas usług. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, dla których tłumaczyliśmy między innymi strony internetowe, dokumentację firmową, materiały reklamowe, teksty naukowe i literackie i nie tylko. Wycena tekstu jest bezpłatna, staramy się dokonywać jej natychmiast po przesłaniu plików na nasz adres mailowy (podany z lewej strony ekranu).

W ofercie znajduje się, m.in.:

Tłumaczenie korespondencji (listy, e-maile etc.)

Tłumaczenia marketingowe (materiały reklamowe i promocyjne, katalogi produktów, broszury, foldery, strony internetowe etc.)

Tłumaczenia o tematyce finansowej i biznesowej (oferty handlowe, raporty finansowe, biznesplany etc.)

Tłumaczenia prawnicze nieuwierzytelnione (umowy, opinie prawne, ekspertyzy, pełnomocnictwa, akty notarialne, ustawy i regulacje etc.)

Tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne etc.)

Tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, finansów, przemysłu, techniki, nowych technologii, nauki etc.

Korekta, edycja i redakcja tekstów.

Copywriting obcojęzyczny.

W dzisiejszych czasach częstych kontaktów międzynarodowych i żywych relacji biznesowych łączących kraje Europy i całego świata, wybór odpowiedniego tłumacza ma niebagatelne znaczenie. Pragnąc być dla Państwa wsparciem podczas realizacji zawodowych przedsięwzięć, służymy bogatym doświadczeniem translatorskim i redaktorskim. Szerokie horyzonty intelektualne, gruntowne wykształcenie uniwersyteckie, setki przetłumaczonych dokumentów, wieloletnie pobyty za granicą i zagraniczne pochodzenie części naszych tłumaczy – wszystko to sprawia, że w dziedzinie tłumaczeń mogą nam Państwo zaufać.

 

 

 

 

 

 

 

Niniejsze ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Tłumaczenia wyceniane są indywidualnie; ich cena uzależniona jest od treści i formy tekstu, a także możliwości kadrowych biura. Ceny zaczynają się od kwoty podanej w rubryce ogłoszenia.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Kinga Kowalczyk
11 marca 2021

Od trzech lat regularnie zamawiam tłumaczenia na pięć języków. Cieszę się, że trafiłam na to biuro, gdyż pomaga mi w regularnym przygotowywaniu oferty produktowej. Ceny są rozsądne, kontakt sprawny, jakość bardzo dobra. Polecam!

Odpowiedź użytkownika:

Sprawna współpraca jest dla mnie priorytetem! Serdecznie dziękuję za dobrą opinię.

Mateusz Stepien
2 marca 2021

Dobrze oceniam współpracę z biurem. Regularnie zlecam tłumaczenia na język niemiecki i włoski. Biuro jest rzetelne, słowne, terminowe.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.

Wioletta Sitkiewicz
4 lutego 2021

Polecam współpracę z tym biurem tłumaczeń. Teksty były u mnie w umówionym terminie, jakość bardzo dobra.

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję za dobrą opinię i zapraszam ponownie.