Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Kinga Kowalczyk
11 marca 2021

Od trzech lat regularnie zamawiam tłumaczenia na pięć języków. Cieszę się, że trafiłam na to biuro, gdyż pomaga mi w regularnym przygotowywaniu oferty produktowej. Ceny są rozsądne, kontakt sprawny, jakość bardzo dobra. Polecam!

Odpowiedź użytkownika:

Sprawna współpraca jest dla mnie priorytetem! Serdecznie dziękuję za dobrą opinię.

Mateusz Stepien
2 marca 2021

Dobrze oceniam współpracę z biurem. Regularnie zlecam tłumaczenia na język niemiecki i włoski. Biuro jest rzetelne, słowne, terminowe.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.

Wioletta Sitkiewicz
4 lutego 2021

Polecam współpracę z tym biurem tłumaczeń. Teksty były u mnie w umówionym terminie, jakość bardzo dobra.

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję za dobrą opinię i zapraszam ponownie.

Paulina ...
1 lutego 2021

Zlecony tekst przyszedł na mój adres mailowy w terminie, jaki był ustalony. Jakość i ogólnie współpracę z biurem Wymownia oceniam pozytywnie. Było to tłumaczenie na język niemiecki umowy o pracę.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona :)

Daria Pawlak
25 stycznia 2021

Bardzo dziękuję za sprawne przetłumaczenie tekstu w zakresie języka niemieckiego. Współpracę oceniam pozytywnie. Potrzebne było mi przetłumaczenie cv i listu motywacyjnego w ciągu jednego dnia. Odpowiedź na maila przyszła od razu, a teksty pojawiły się – zgodnie z umową – w ciągu 24 h. Biuro działa zatem sprawnie i odpowiada na potrzeby klienta.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję za obdarzenie biura zaufaniem i obiecuję nie zawieść zaufania również w przyszłości.

Oskar Soska
25 stycznia 2021

Z biurem tłumaczeń Wymownia współpracuję już od czterech lat, regularnie zamawiając tłumaczenie publikacji naukowych w zakresie języka francuskiego. Kontakt z biurem oceniam bardzo dobrze. Biuro wywiązuje się ze swoich zadań punktualnie i oddaje poprawne językowo teksty. Cenowo są naprawdę przystępni. Współpracę zamierzam utrzymać.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz.

Kamila Pytel
25 stycznia 2021

Dawno nikt tak mi nie pomógł z angielskim! Pozdrawiam

Odpowiedź użytkownika:

Cieszę się, że mogliśmy pomóc w redagowaniu i tłumaczeniu!

Damian Jarzebski
4 stycznia 2021

Tłumaczenie wykonane w podanym terminie i zgodnie z ustaleniami. Zamówione było tłumaczenie tekstów na stronę internetową z użyciem słów i fraz kluczowych. Wszystko zostało zrobione dokładnie tak, jak było trzeba. Polecam zatem to biuro tłumaczeń. Na pewno złożę zamówienie ponownie.

Odpowiedź użytkownika:

Serdecznie dziękuję. Cieszę się, że spełniliśmy oczekiwania.

Joanna Florczak
3 grudnia 2020

Złożyłam zapytanie o możliwość przetłumaczenia tekstu w załączniku wysłałam przykład. Pani wysłała jedną wycenę a po akceptacji wysłała drugą o 100 % wyższą.

Odpowiedź użytkownika:

Tak, cena okazała się wyższa. Po wglądzie we wszystkie pliki ostateczna ilość tekstu i jego fragmentami kiepska widoczność podniosły koszty. Próbka tekstu daje tylko obraz poglądowy. Ostateczna wycena możliwa jest po przekazaniu nam wszystkich plików.

Kamil Pigłowski
2 marca 2020

Zamówione tłumaczenie 7 dokumentów branżowych IT po kilka stron każdy. Wykonane szybko, profesjonalnie, z zachowaniem formy i układu graficznego. Polecam.

Anna Augustyniak
5 stycznia 2020

Zamówiłam tłumaczenie prywatne umowy wynajmu mieszkania na niemiecki i angielski. Bardzo szybko dostałam teksty i jestem zadowolona z jakości. Dostałam rabat na kolejne usługi. Termin był zgodny z tym co zostało ustalone. W razie potrzeby na pewno wrócę.

Odpowiedź użytkownika:

Cieszę się, że mogliśmy Pani pomóc.

Michael Chodan
24 października 2018

Z biurem tłumaczeń Wymownia współpracuję od 4 lat w zakresie tłumaczeń polsko-angielskich. Mieszkam i pracuję w USA i regularnie potrzebuję tłumaczenia opisów produktów, regulaminów, umów itp. Tłumaczenia Wymowni są na czas, dobrej jakości i w zadowalającej cenie. Reguły zamawiania są klarowne, biuro jest wiarygodne.

Odpowiedź użytkownika:

Serdecznie dziękuję za Pana opinię

Jacek Pająk
31 lipca 2018

Jako firma Fescom Jacek Pająk współpracuję z biurem Wymownia od trzech lat. Zamawiam tłumaczenia w zakresie języków angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Są terminowi i słowni. Jak dotąd współpraca układa się bardzo pomyślnie.

Agata Jankowiak
14 listopada 2017

Jestem zadowolona z tłumaczenia. Terminowo i rzetelnie. Ceny rozsądne. Polecam!

Piotr Mazurkiewicz
13 listopada 2017

Bardzo sprawne przetłumaczenie dokumentu, który wymaga znajomości ekonomicznego języka. Zasady są bardzo jasno określone i przejrzyste. Żadnych niejasności, cena jak najbardziej ok. Dostałem tłumaczenie na czas. Polecam w 100%.

Karolina N
12 listopada 2017

Zamówiłam 20 stron tłumaczenia specjalistycznego i otrzymałam je w umówionym terminie i w cenie, która zdecydowanie mi odpowiada. Kontakt bardzo sprawny i rzeczowy. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a jeszcze więcej informacji było na stronie www biura. To biuro jest fair. Po prostu polecam.

Lukasz W
10 stycznia 2017

Mialem do tlumaczenia dwie strony nieskomplikowanego tekstu, zawierajacego kilka prostych slow medycznych. Odmowili mi, tlumaczac sie brakiem osoby odpowiedzialnej za dziedzine medyczna. Jesli ich personel nie jest w stanie wykonac prostej pracy, opinia moze tylko jedna, czyli zero!! Nie polecam!!

Odpowiedź użytkownika:

Przykro mi, iż nie mogliśmy przyjąć tego zlecenia. Niestety w danym terminie wszyscy nasi tłumacze francuskiego zajmujący się tłumaczeniami medycznymi mieli już zlecenia i nie mogliśmy przyjąć kolejnego. Powierzanie tekstu osobie, która nie wykonuje na co dzień tłumaczeń medycznych byłoby z naszej strony nieodpowiedzialne. Czy wyobrażają sobie Państwo przetłumaczenie np wyników badań przez kogoś, kto nie specjalizuje się w terminologii medycznej, a następnie wdrożenie przez lekarza leczenia na podstawie tak niepewnego tłumaczenia? Zgroza. Odpowiedzialność wymaga od nas niekiedy nawet nie przyjęcia zlecenia. Jak widać nie nastawiamy się zatem na zarobek za wszelką cenę.

Grzegorz
20 listopada 2015

bardzo sprawne biuro, super kontakt i bardzo dobre jakościowo! polecam !

Beata
27 listopada 2014

Tlumaczenia w bardzo dobrej cenie, szybkie wrecz ekspresowe i fachowe wykonanie (tekst specjalistyczny na jezyk wloski)...jednym slowem: profesjonalizm. Przemila wspolpraca. Serdecznie polecam!!

Magdalena
11 listopada 2014

Dobry kontakt z biurem i ekspresowe wykonanie tłumaczenia obszernego dokumentu. Cena jak najbardziej do przyjęcia.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję, miło mi to słyszeć.

Anna
10 października 2014

Zdecydowanie polecam współpracę. Zlecamy im regularnie tłumaczenia w zakresie angielskiego i niemieckiego. Mają niskie ceny, a przy tym wszystko robią rzetelnie i terminowo.

Odpowiedź użytkownika:

Cieszę się, że jest Pani zadowolona i polecam nasze usługi na przyszłość.