Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • INTER VERBA Wojciech Malinowski
INTER VERBA Wojciech Malinowski

INTER VERBA Wojciech Malinowski

Wojciech Malinowski(3 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczem technicznym z 8 letnim doświadczeniem. Z racji ponad dwudziestoletniego pobytu we Włoszech jestem dwujęzyczny *(jestem native speakerem języka włoskiego, posiadam podwójne obywatelstwo)*.

Główne specjalizacje: mechanika, automatyka, kolejnictwo, ciepłownictwo, stolarka otworowa, narzędzia i elektronarzędzia, maszyny dla budownictwa i produkcji, DTRki, instrukcje obsługi i konserwacji .

*Kombinacje językowe: włoski-polski, angielski-włoski, angielski-polski, włoski-angielski, tłumaczenia pisemne i ustne.*

*Tłumaczenia dokumentacji technicznej, rysunków CAD, instrukcji obsługi i konserwacji, specyfikacji przetargowych SIWZ, konwertowanie skanów i plików pdf do formatów edytowalnych, tłumaczenia stron internetowych.*

Ustne tłumaczenia wyjazdowe handlowe i techniczne, krótko i długoterminowe, w PL i zagraniczne.

Wykaz wykonanych zleceń dostępny na życzenie.

Wystawiam faktury brutto (rachunki uproszczone)

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika