Serwis e-tlumacze.net

 • Edyta Włudarska Drakou
Edyta Włudarska Drakou

Edyta Włudarska Drakou

(2 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Izabela Pawlędzio26 kwietnia 2021     

  Bardzo serdecznie polecam Panią Edytę, pełen profesjonalizm w usłudze, mimo warunków ekstremalnych odnośnie tłumaczenia, wszytsko odbyło się na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za zufanie i za tę opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozostaję do dyspozycji w razie potrzeby. Pozdrawiam

 • Justyna Kabat23 stycznia 2021     

  Zdecydowanie jestem zadowolona z usługi Pani Edyty Włudarskiej.Profesjonalna i solidna realizacja przetłumaczenia prywatnego listu z języka polskiego na język grecki. Serdecznie polecam i napewno skorzystam ponownie.Pozdrawiam.

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za zaufanie i miłe słowa. Cieszę się, że mogłam być pomocna. Pozostaję do dyspozycji.

 • Elżbieta Płonkaosoba prywatna16 listopada 2020     

  Bardzo polecam usługi Pani Edyty Włudarskiej. Bardzo dobry i szybki kontakt .Korzystałam kilkakrotnie z tłumaczenia tekstów i z telefonicznego wsparcia językowego z osobą w Grecji .Ja nie znam ani trochu greckiego ,a przy pomocy pani Edyty rozmowa przeprowadzona była z osobą z Grecji jak byś my rozmawiali w tym samym języku. Jestem bardzo zadowolona z usługi .Jeszcze raz bardzo polecam !!!

  Odpowiedź użytkownika:

  Szanowna Pani, cieszę się, że jest Pani zadowolona z wykonanych usług. Dziękuję za zaufanie, miłe słowa i zapraszam do skorzystania z moich usług w przyszłości.

 • Maciej KowalczykBiuro Tłumaczeń Twoje Tłumaczenie21 października 2020     

  Świetny tłumaczka. Terminowa (tłumaczenie gotowe jeszcze przed terminem :) Do tego bardzo rzetelna pomocna dla klienta. Cena niewygórowana. Polecamy w 100 %.

 • Dorota KoblańskaLook Ahead13 października 2020     

  Pani Edyta szybko i profesjonalnie odpowiedziała na moje zapytanie w sprawie tłumaczenia. Pomogła mi od ręki. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

 • Mieczysław Sokołowski29 sierpnia 2020     

  Polecam - szybka i solidna realizacja w określonym czasie, bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm chciało by sie żeby wszyscy tak działali. Pani Edyto Jeszcze raz dziekuję

 • Jerzy G.27 sierpnia 2020     

  Bardzo polecam usługi Pani Edyty Włudarskiej. Szybki kontakt, elastyczne dostosowanie się do potrzeb klienta, konkurencyjne ceny. Potrzebowałem tłumaczenia mowy toastu na specjalną okazję i w ciągu jednego dnia Pani Edyta przetłumaczyła tekst i zaoferowała również pomoc w razie przećwiczenia wymowy. Bardzo polecam!

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam być pomocna. Pozostaję do dyspozycji.

 • Klaudia PucekM Promotion28 lutego 2020     

  Współpraca z Panią Edytą była wzorowa! Tłumaczenia oddawane w terminie i w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo kontakt i czas reakcji był naprawdę zaskakująco dobry. Wiem co mówię współpracuję z wieloma tłumaczami w mojej pracy. Zdecydowanie polecam!

 • Marzena S.11 stycznia 2020     

  Szybka i terminowa realizacja tłumaczenia, bardzo dobry kontakt.

  Odpowiedź użytkownika:

  Mam nadzieję, że będę mogła zaoferować Pani pomoc przy tłumaczeniach w przyszłości. Dziękuję za pozytywną opinię i zapraszam do skorzystania z usługi ponownie.

 • Krzysztof Gromek1 października 2019     

  Polecam wszystkim bardzo kompetentna tłumaczka wszystko profesjonalnie zrobione. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja.

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za miłe słowa i cieszę się że mogłam być pomocna. Z wyrazami szacunku.

 • Panagiotis Kritikosauto serves kritikos23 września 2019     

  Κα Edyta με βοήθησε σε μια εμπορική συμφωνία που είχα με Πολωνούς εμπόρους Tents Dascompany Poland. Συνεργάστηκα μαζί της για την μετάφραση από την Ελληνική γλώσσα στα Πολωνικά και τανάπαλιν. Με βοήθησε στην ολοκλήρωση της παραγγελιάς μου, να αποκτήσω την καλλίτερη τιμή και στην μεταφορά από Πολωνία στην Ελλάδα.

  Η συνεργασία μας ήταν άψογη. Είναι επαγγελματιας, αξιόπιστο άτομο. Συνιστώ ανεπιφύλακτα την Κα E.Wludarska για μεταφράσεις. Την ευχαριστώ πολύ για όλα.

  Odpowiedź użytkownika:

  Ευχαριστώ πολύ. Παραμένω πάντα στην διάθεση σας.
  Με εκτίμηση.

 • Władysław MatczukOsoba fizyczna10 stycznia 2019     

  Tłumaczenie tekstu greckiego na polski w sprawie ubezpieczenia IKA i dotyczącego emerytury Pani Edyta wykonała bardzo profesjonalnie i terminowo. Usługa bardzo tania w porównaniu z innymi oferentami. Polecam innym osobom jako godną zaufania.

  Odpowiedź użytkownika:

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam być pomocna. Pozostaję do dyspozycji.

 • Efstratios ChatzianagnostouTaxiarchis Chatzianagnostou Bros SA12 grudnia 2018     

  Our company imports jewelry and recently we had the need to contact a Polish company and ask for some terms of service.
  Whereas Polish company had a difficulty on communicating in English, so we had to contact with many translators. We were impressed by the quick response of Ms Wludarska Edyta. With a very good manner and constant pressure to the Polish company, she achieved they provide us a discount for our order for this time and future too..
  She is a very gentle and clever person because she managed to support us without being aware of our products.
  We would like to thank and recommend her to anyone who has the needs for translate to Polish or from, either for business or leisure interests.

  Odpowiedź użytkownika:

  Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. Παραμένω πάντα στην διάθεση σας.
  Με εκτίμηση.

 • kostas amaxopoulosLourakis29 listopada 2018     

  I have worked and co-operated with Ms Edyta Wludarska for text and oral translation
  from the Greek language to the Polish and from the Polish language to Greek,
  for the trade of spare parts and car accessories.
  Mrs. Wludarska is a professional who easily creates contacts and has a friendly mood.
  She is a friendly and happy person who communicates easily with people.
  I strongly recommend her to cooperate.

  Odpowiedź użytkownika:

  Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λάγια..και εγώ έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη από την συνεργασία μας. Παραμένω στην διάθεσή σας.

 • DARIA SOBCZAKP.H.U TRANSDAR27 lutego 2018     

  Bardzo profesjonalnie , mieliśmy problem z policją i urzędem celnym w Grecji , aresztowali auto i dużo dużo problemów ,
  Usługi pani Edyty doprowadziły do szybkiego rozwiązania problemu .Polecam

  Odpowiedź użytkownika:

  Witam serdecznie. Cieszę się, że udało mi się Państwu pomóc. Pozostaje do dyspozycji w niezależnie jakiej sprawie. Z wyrazami szacunku.

 • Ewa SzelugaUrząd Miasta Ciechanów1 lipca 2017     

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Edytą. Osoba komunikatywna, rzetelna i profesjonalna. Nasz Urząd Miasta w Ciechanowie korzystał z usług Pani Edyty podczas Forum Miast Partnerskich. Delegacja z Grecji była bardzo zadowolona z wysokiej jakości tłumaczenia. Polecam do współpracy !

  Odpowiedź użytkownika:

  Witam serdecznie. Dziekuje za mile slowa i ciesze sie, ze Pan Prezydent byl zadowolony z moich uslug. Pozostaje do dyspozycji. Pozdrawiam.

Napisz do użytkownika