Serwis e-tlumacze.net

 • Karolina
Karolina

AssistMe

Karolina (0 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Rokietnica
  • Szczecin
  • Łódź
  • Tarnowskie Góry
  • Zielona Góra
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

Oferty użytkownika

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnej oferty.Zamknij

O mnie

Profesjonalizm to moje drugie imię.

Jestem pasjonatką języków obcych. Władam trzema językami obcymi j. niemiecki, j. angielski oraz j. francuski. Swój talent i pasję rozwijam dzięki pracy i nieustającym samodoskonaleniem poprzez kursy branżowe. Fotografuję chętnie otoczenie, detale i naturę podczas podróży. Wspomnienia dokumentuję dzięki fotoksiążkom. Podróże lokalne i dalekie powodują, że moje życie jest ciekawe i bogate. W 2019 r. odbyłam podróże do Maroko, Francji, Grecji, Niemiec oraz w Sudety. Oprócz tych krajów moje stopy powędrowały również do Czech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Anglii, Szkocji, Irlandii, Islandii, Włoch-( Toskania, Kampania, Lacjum, Wenecja Euganejska, Emilia-Romania, Lombardia), Słowenii, Słowacji, Luxemburga, Hiszpanii, San Marino, Belgii, Holandii, na Węgry, Litwę, Ukrainę. Odkrywam też polskie karty geografii, aby nikt nie zarzucił mi, że cudze chwalicie a swojego nie znacie :) i mój apetyt na podróże rośnie.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza kierunku lingwistyka stosowana- profil translatoryka i glottodydaktyka oraz kierunku stosunki międzynarodowe- profil stosunki dyplomatyczne i konsularne. W 2012 r. ukończyłam Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy J. Niemieckiego i J. Skandynawskich. W ramach poszerzanie horyzontów ukończyłam kursy Psychologii i Kryminalistyki oraz kurs Zarządzania Projektem na Uniwersytecie Otwartym Adama Mickiewicza.

Obecnie kształcę się poprzez kurs tłumaczeń specjalistycznych.

Doświadczenie

- 4 letnie doświadczenie jako tłumacz dla Kliniki Invimed- zakres ginekologia, immunologia, tłumaczenie ustne wizyty medycznych, codzienna obsługa klienta w j. niemieckim, tłumaczenie medyczne pisemne: dokumenty, protokoły medyczne, oferty leczenia, artykuły naukowe, wywiady z personelem medycznym na potrzeby projektów, tłumaczenie wywiadów medycznych, tłumaczenie ustne przy zabiegach

- tłumaczenie klauzuli informacyjnych oraz RODO dla Medicover

- tłumaczenie dla wystawców podczas targów: Poleko, Agroshow, Stone, ITM,

  Ekolas, Budma, Mach-Tool, Polagra, Motor Show, Meble Polska

- tłumaczenie niemieckiej ustawy dot. związków partnerskich:

  Lebenspartnerschaftsgesetz

- tłumaczenie katalogów dla Askö GmbH oraz Kzpt

- tłumaczenie pisemne dla prywatnej praktyki REIKI

- tłumaczenie ustne- Komisariat Policji Nowe Miasto- konferencja klimatyczna

   2008

- tłumaczenie gastronomiczne i hotelarskie

- tłumaczenie strony internetowej dla Revisense

- tłumaczenia cv, prywatnych dokumentów

- tłumaczenie zakładowe podczas pracy w VWP

- tłumaczenie telefoniczne

- tłumaczenie napisów do filmu promocyjnego dla Agencji Promocji Książek i Czytelnictwa w Pile- projekt „Jelenie Czytają”

 

Chętnie przetłumaczę książkę z dziedziny medycyny lub psychologii.

Szkolenia, uprawnienia

Praktyka w biurze tłumaczeń mlingua

obsługa narzędzi CAT- Trados, Deja vu

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij