Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Animo - Manuel Ruiz Sanchez
Animo - Manuel Ruiz Sanchez

TranslationsWithManu

Manuel Ruiz Sanchez(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem Hiszpanem mieszkającym w Polsce ok 26 lat i prawdziwym miłośnikiem języka hiszpańskiego. Ta pasja jest szczególnie widoczna w mojej pracy zawodowej zarówno jako tłumacz jak i tester LQA.

Podczas tłumaczenia z zapałem dążę do właściwego oddania przekazu i znaczenia oryginalnego tekstu a podczas testów aplikacji lub stron staję się użytkownikiem końcowym.

Wykształcenie

Doświadczenie

Moje doświadczenie jako tłumacz obejmuje takie obszary biznesu jak marketing oraz prezentacje B2B. Pracowałem nad wieloma projektami turystycznymi i mam również duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń prawniczych (umów, regulaminów) i technicznych (m.in instrukcji dla użytkownika, chemikaliów itp.) terminologii botanicznej i środowiskowej a także gastronomii i produkcji żywności.

Testowanie lokalizacji - LQA, jest również istotną częścią mojej pracy przy tłumaczeniu stron internetowych i sklepów internetowych (tj. oprogramowania i gier komputerowych, IT, sklepów z biżuterią, kosmetykami, produktami ogrodniczymi i in.).

Więcej informacji: https://about.me/ruiz.manuel

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • PrzemysławFront Row11 grudnia 2018     

    Doskonała współpraca i terminowość realizacji. Pan Manuel gwarantuje jakość jako native speaker. Bez najmniejszych zawahań polecam współpracę z tym Panem! 

  • Marta Stalewska17 stycznia 2018     

    Doskonałe tłumaczenie tekstów turystycznych, z polotem i dostosowane do turysty hiszpańskiego. Wszystko w terminie i bardzo dobry kontakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Napisz do użytkownika