Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Sylwia A. DE ROSA
Sylwia A. DE ROSA

Sylwia A. DE ROSA

(2 oferty)
 • Obszary działania:
  • Rzeszów
  • Wrocław
  • Poznań
  • Toruń
  • Szczecin
  • Kalisz
  • Kielce
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Szanowni Państwo, 

Od 17 lat mieszkam na stałe we Włoszech i zajmuję się działalnością pośrednictwa i wsparcia handlowego dla polskich przedsiębiorców oraz świadczę usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. Posiadam dość szerokie kontakty handlowe, biorę często udział w targach branżowych i wyjazdach służbowych. Chętnie dostosowuję się do schematu działań Zlecającego, aczkolwiek sama posiadam także własny plan rozwoju współpracy. 

Występuję najczęściej w roli: 1. TŁUMACZA, który ułatwi w skuteczny sposób komunikację z potencjalnym włoskim klientem; 2. KOSULTANTKI, która przeprowadzi wstępne rozmowy i zapozna się bezpośrednio z oczekiwaniami klienta, celem nawiązania nowych bądź utrzymania istniejących już kontaktów handlowych; 3. HOSTESSY - bezkonfliktowej osoby z biegłą znajomością języka włoskiego do współpracy podczas targów branżowych.  

DŁUGOFALOWA WSPÓŁPRACA - wspieram działania polskich firm i przedsiębiorstw na terenie Włoch. Posiadam doświadczenie w branży: spożywczej, meblarskiej, ramiarskiej, obróbki drewna, stolarki okiennej, maszyn przemysłowych, jubilerskiej, chemicznej, turystycznej, motoryzacyjnej, ślubnej, produktów i wyrobów bezglutenowych, usług pogrzebowych, stomatologicznej, ceramicznej, produktów kosmetycznych i do pielęgnacji urody, cukierniczych, gier hazardowych, produkcji opakowań tekturowych, obuwniczych i galanterii skórzanej. Uczestniczę i wspieram polskich inwestorów w spotkaniach biznesowych, pertraktacjach handlowych i negocjacjach.  

Oferuję stały i bezpośredni kontakt z klientem włoskojęzycznym (telefoniczny, mailowy lub osobisty). I imieniu i na rzecz Zleceniodawcy wykonuję wyjazdy służbowe. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i wszystkie pozyskane informacje są poufne. Każde zapytanie rozważane jest indywidualnie lub przeprowadzane według wskazówek Klienta bądź zgodnie z planem danego przedsięwzięcia.  

Oferuję także wykonanie JEDNORAZOWYCH ZLECEŃ na potrzeby Klienta.  

Gwarantuję rzetelną koordynację projektów handlowych i negocjacyjnych w imieniu i na rzecz Zlecającego. WAŻNE! Nie reprezentuję i nie działam w imieniu ŻADNEJ agencji pośrednictwa handlowego. Jestem do dyspozycji Klienta w umówionym czasie i miejscu.  

Gdyby moja propozycja okazała się dla Państwa interesująca, proszę o kontakt mailowy. Chętnie zapoznam się z Państwa propozycją i niniejszym pozostaję do dyspozycji w razie konieczności. 

Wykształcenie

Trafiliście przypadkowo na mój profil ? Miło mi ! 
Jeśli szukacie natomiast osoby z biegłą znajomością języka włoskiego to zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Miło mi będzie Was poznać! 
Jestem filologiem z wykształcenia i zarazem tłumaczem freelance języka włoskiego. Świadczę usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych od 2005 roku, współpracując m.in. z biurami tłumaczeń, klientami indywidualnymi oraz licznymi partnerami biznesowymi zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Językiem włoskim posługuję się na co dzień, dlatego też: 
1. tłumaczenia pisemne są na wysokim poziomie zarówno stylistycznym jak i ortograficzno-interpunkcyjnym, 
2. tłumaczenia ustne realizowane są w oparciu nie tylko o doskonałą umiejętność posługiwania się  językiem lecz także o znajomość obyczajową i kulturową włoskich partnerów, które pozytywnie wpływają na wizerunek potencjalnego polskiego kontrahenta, 
3. bardzo komunikatywne wsparcie językowe oraz predyzpozycje organizacyjno - negocjacyjne są niejednokrotnie początkiem dobrej i owocnej współpracy. 
Jeśli te 3 argumenty są dla Was tak samo ważne jak dla mnie... MAMY WSPÓLNY CEL! 
Klient z pewnością nie pozostanie obojętny na Wasze propozycje! 
Wykonane usługi rozliczane są na podstawie rachunku.
Dziękuję za uwagę i poświęcony czas i zapraszam serdecznie do korzystania z usług !

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika