Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
100,00 zł / 1 godz.
ustne symultaniczne
100,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Zapraszam serdecznie do współpracy – tel: 0048 661 34 69 99 lub 0034 722 499 647. Jestem tłumaczem z pasji, fascynuje mnie zapis kultury w słowie i wieloznaczeniowość w rozmaitych kontekstach kulturowych.

Z racji wszechstronnej wiedzy najlepiej odnajduję się w tłumaczeniach z zakresu ekonomii i prawa, a także psychologii, literatury i sztuki w ogóle.

Podejmę się tłumaczenia symultanicznego, a także konsekutywnego dzieł literacjich, stron www, filmów i dokumentów.

Posiadam doświadczenie w rozmowach biznesowych (m.in. przez trzy tygodnie towarzyszyłam Inspekcji Weterynaryjnej republiki Kuby podczas wizyty w polskich zakładach produkcyjnych), z wykształcenia jestem ekonomistą (Magister Stosunków Międzynarodowych), dzięki czemu z łatwością odnajduję się w wymaganym kanonie. Posiadam certyfikat DELE C2, najwyższy certyfikat znajomości języka hiszpańskiego odpowiadający poziomowi uniwersyteckiemu. Od wielu lat mieszkam w krajach hiszpańskojęzycznych, dzięki czemu bliskie mi są aspekty kulturowe – jako tłumacz dokonuję wszelkich starań, by moja praca stanowiła również pomost między kulturami. 

Oferuję rzetelne wykonanie zleceń, współpracę opartą na wzajemnej satysfacji oraz sprawny kontakt. 

Wystawiam faktury.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Renata Koper
15 lutego 2018

Kamila pracowała w firmie Soul Travel jako tłumacz języka hiszpańskiego oraz angielskiego . Jest wspaniałą tłumaczką, dobrze oddaje nie tylko klarownośc informacji ale również atmosferę dialogu, tekstu urzędowego czy artykułu prasowego. Jest rzetelna i sumienna. Działa szybko i pewnie. Polecam każdemu współpracę.

Anna Szyszka
8 lutego 2018

Podczas mojego pobytu w Barcelonie, Kamila przetłumaczyła poetycko moja piosenkę, która następnie była odśpiewana przez zacne grono Hiszpanów. Cudowne było słyszeć ją w obcym języku. Polecam Kamilę, jak tłumacza i jako błyskotliwego towarzysza podróży i przewodnika!