Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język arabski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
50,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
65,00 zł / 1800 zzs.
korekty
25,00 zł / 1800 zzs.

Jestem dwujęzyczny oraz posiadam wykształcenie filologiczne. Podejmę się tłumaczeń z każdej branży i wszelkiego rodzaju. Wykonuje tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, pisemne, a także tłumaczenia stron internetowych, sloganów reklamowych czy inne zlecenia. Na dzień dzisiejszy nie wykonuje tłumaczeń przysięgłych. Oprócz arabskiego języka literackiego posługuję się dialektem syro-palestyńskim. Wykonam tłumaczenia z polskiego na arabski, z arabskiego na polski i angielski, oraz z angielskiego na arabski. Rozważę również oferty tłumaczeń ustnych, cena do ustalenia.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Anna Toledo
25 kwietnia 2018

Fachowo, szybko, profesjonalnie. A ponadto z dozą uprzejmości i cierpliwości.

Adela Puławska
16 kwietnia 2018

Bardzo dobry kontakt. Tłumaczenie wykonane szybko i bez zarzutu. Polecam!

Justyna Palacz
15 marca 2018

Tłumaczenie ulotki na targi z języka polskiego na język arabski wykonane zostało szybko. Kontakt z tłumaczem bezproblemowy. Polecam.