Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Katarzyna Klag

Katarzyna Klag

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Korekty: 10,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra podejmie się tłumaczenia tekstów niespecjalistycznych z języka angielskiego na język polski.

Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu artykułów o tematyce filmowej, napisów do filmów. Współpracuję z fundacjami TED oraz GlobalVoices.

Mam również doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na język angielski, oprócz studiów magisterskich ukończyłam również kurs dla tłumaczy.

Do tej pory brałam udział w paru projektach wolontariackich, a moi zleceniodawcy wystawili mi referencje, które mogę przedstawić zainteresowanym osobom. Tłumaczenia wykonuję szybko i z dbałością o spójność terminologii i jakość przekładu. Zapraszam do współpracy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij