Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Jesteśmy młodym zespołem zajmującym się e-commerce na rynku czeskim. Specjalizujemy się w tłumaczeniach SEO i korektach tekstów, pośrednictwie przy otwieraniu konta bankowego, obsłudze klienta, rozwiązywaniu sporu z klientem czy marketingu. Z nami możesz mieć pewność, że Twoją witrynę odwiedzą czescy użytkownicy, a my zadbamy o to, aby Twoje produkty lub usługi były widoczne w Internecie. W naszym zespole są zarówno native speakerzy języka czeskiego, jak i doświadczeni tłumacze. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Maja Kacperek
29 września 2023

Szczerze polecam. Szybkie i rzetelne tłumaczenia techniczne. Miły kontakt.

Barbara Wesołowska-Marszałek
17 lipca 2023

Współpraca z Panem Pavelem Madeją przebiegała bardzo sprawnie, szybki kontakt, tłumaczenie oddane terminowo. Tekst dotyczył montażu mebli. Mogę polecić współpracę z nim!

Tomasz Tomal
14 lipca 2023

Pełny profesjonalizm. Bardzo dobre tłumaczenie produktów. Potężne zaangażowanie w współprace. I najważniejsze dopasowanie usługi do klienta. Szybka realizacja powierzonych tematów.

Jarosław
13 lipca 2023

Bardzo dobre jakościowo specjalistyczne tłumaczenie strony WWW z branży gier komputerowych. Szybka realizacji, dobry kontakt. Polecam.

Adam Zalewski
23 marca 2023

Szybka realizacja, świetny kontakt tłumaczenie TXX na CZ polecam

Jacek P
21 maja 2022

Również Pawla polecam jako tłumacza w czeskich urzędach czy bankach... ja skorzystałem i wszystko załatwiłem szybko i pomyślnie .

Natalia Leśniak
28 lipca 2021

Jestem zadowolona z usług Pana Pawła. Wszystko przebiegło pomyślnie. Bardzo duży plus za dopasowanie się do naszego naglącego terminu.