Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Biuro Tłumaczeń M-Lang

Biuro Tłumaczeń M-Lang

Biuro Tłumaczeń M-Lang (7 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Tychy (Centrum)
 • Dane firmy:

  Biuro Tłumaczeń M-Lang
  Grota-Roweckiego 44
  43-100 Tychy

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia przysięgłe: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Biuro Tłumaczeń Tychy
Biuro tłumaczeń M-Lang S.C. oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji. Tłumaczenia wykonane przez nasze biuro tłumaczeń to najwyższa jakość za najlepszą cenę. Oferujemy również szkolenia językowe w Wielkiej Brytanii i na Malcie (Bell International), kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i innych. Zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Tychy, Tychy, tłumaczenia, tłumacz przysięgły języka angielskiego, tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, szkolenia językowe, kursy językowe, tłumacz,

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij