Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Biuro Tłumaczeń M-Lang
Biuro Tłumaczeń M-Lang

Biuro Tłumaczeń M-Lang

Biuro Tłumaczeń M-Lang (7 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Tychy (Centrum)
 • Dane firmy:

  Biuro Tłumaczeń M-Lang
  Grota-Roweckiego 44
  43-100 Tychy

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Biuro Tłumaczeń M-Lang w Tychach oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne, uwierzytelnione lub zwykłe, oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji. Tłumaczenia wykonane przez nasze biuro tłumaczeń to najwyższa jakość za najlepszą cenę. Oferujemy również szkolenia językowe w Wielkiej Brytanii i na Malcie (Bell International), kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i innych.

Odwiedź nasze biuro:

Tychy, Grota-Roweckiego 44 p. 335
www.m-lang.pl
tel: (32) 218-31-96
fax: (32) 780-50-87
kom.: 697-200-979
kom.: 697-200-424

Zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Tychy, Tychy tłumaczenia, tłumacz przysięgły języka angielskiego, tłumacz przysięgły Tychy, tłumacz angielskiego, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, szkolenia językowe, kursy językowe, tłumacz, biuro tłumaczeń Katowice, tłumaczenia Katowice, tłumaczenie, biuro tłumaczeń śląskie, tłumaczenia zdalne

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika