Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Marta Gil-Kruczała

Marta Gil-Kruczała

(6 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 45,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
Specjalizacje:
 • administracja,
 • bankowość,
 • ekonomia, finanse,
 • prawo,
 • Unia Europejska

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - TP/7/20, tłuacz zwykły języka włoskiegoRadca prawny KR-2989. Z wykształcenia prawnik (aplikacja radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych) oraz italianista (studia stacjonarne I stopnia, filologia włoska, Uniwersytet Jagielloński).

Specjalizuję się w tłumaczeniach tekstów o charakterze prawnym/prawniczym, unijnym oraz finansowym. Tłumaczeniami zajmuję się od 2012 roku. Posługuję się CAT Trados.

Indywidualnej wyceny tłumaczenia dokonuję po każdorazowym przesłaniu kopii dokumentu źródłowego. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych podstawą rozliczenia jest 1 strona obliczeniowa licząca 1125 znaków ze spacjami (łącznie z cyframi, znakami interpunkcyjnymi i spacjami).
W przypadku tłumaczeń zwykłych podstawą obliczenia stawki to 1800 znaków ze spacjami (jak powyżej).
Mieszkam w Krakowie.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jacek27 czerwca 2016     

  Polecamy Panią jako solidnego tłumacza!
  Biuro Tłumaczeń ARTIST
  www.artist.com.pl