Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Marta
Marta

https://mgktlumaczenia.wordpress.com/

Marta (6 ofert)

O mnie

Witam serdecznie,

nauką języków obcych pasjonuję się od dziecka. Swoje pierwsze, nieśmiałe kroki w dziedzinie tłumaczeń postawiłam już w początkowych klasach szkoły podstawowej, usilnie starając się zrozumieć teksty teledysków MTV nagranych na kasetach VHS mojego starszego brata. Uwieńczeniem mojej pasji do języka angielskiego było zdanie egzaminu językowego na poziomie biegłości językowej (C2) oraz uzyskanie Certificate of Proficiency in English wydanego przez University of Cambridge. Następnie rozpoczęłam naukę na studiach filologicznych - kierunek italianistyka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, dzięki którym połączyłam moją pasję do podróży po Italii, nieustanny apetyt na włoską kuchnię i wino, wraz z nauką tego pięknego języka. Studia ukończyłam w 2012 roku i obecnie planuję kontynuować moją naukę na studiach podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych organizowanych przez Katedrę UNESCO UJ, a następnie podejść do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Tłumaczeniami zajmuję się od 4 lat specjalizując się głównie w tekstach natury prawnej, jak tłumaczenie dokumentacji przedsiębiorstw, instytucji unijnych czy aktów prawnych. Z racji ukończenia drugiego kierunku studiów (prawa) oraz aplikacji radcowskiej organizowanej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie zwieńczonej zdaniem egzaminu zawodowego radcy prawnego, oprócz biegłej znajomości dwóch języków obcych, posiadam także specjalistyczną wiedzę, która zagwarantuje najwyższy poziom wykonywanych przeze mnie usług. Obecnie pracuję w dziale prawnym jednej z krakowskich korporacji, gdzie zajmuję się negocjowaniem umów w języku angielskim. Posiadam bogate portfolio wykonanych tłumaczeń zarówno w języku włoskim jak i angielskim. Stale współpracuję z kilkoma biurami tłumaczeń z całej Polski. Gwarantując terminowość i wysoką jakość powierzonych mi zleceń, zachęcam Państwa do nawiązania współpracy poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (marta_gil@onet.eu) bądź telefonicznej (734-469-174) lub do odwiedzin mojej strony internetowej: https://mgktlumaczenia.wordpress.com/.

Marta.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jacek27 czerwca 2016     

  Polecamy Panią jako solidnego tłumacza!
  Biuro Tłumaczeń ARTIST
  www.artist.com.pl

Napisz do użytkownika