Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Martyna
  • Oferta tłumaczenia - ukraiński - angielski
Martyna

Martyna

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka ukraińskiego na język angielski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Korekty: do ustalenia

Wykonam profesjonalnie tłumaczenia z języka ukraińskiego na język angielski. Tłumaczę rzetelnie i na czas.
Wycena indywidualna.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Doświadczenie:
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia ukraińska (specjalizacja tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam studia ze znajomością języka ukraińskiego na poziomie C2. W 2012 roku wzięłam udział w semestralnej wymianie studenckiej na Ukrainie (Iwano-Frankiwsk). Ponadto odbyłam liczne praktyki w biurach tłumaczeń w Warszawie. Dwukrotnie byłam w USA, gdzie spędziłam łącznie 6 miesięcy szlifując język angielski. Obecnie współpracuję z Fundacją "Otwarty Dialog", gdzie uczę Ukraińców języka angielskiego. Współpracuję przy tłumaczeniach tekstowych i słuchowych m.in. dla TVP. Serdecznie zapraszam!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Antoni17 kwietnia 2016     

    Bardzo dobre tłumaczenie dokumentów dla mojej firmy. Gorąco polecam.