Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Martyna
Martyna

Martyna

(4 oferty)

O mnie

Witam. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia ukraińska (specjalizacja tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam studia ze znajomością *języka ukraińskiego na poziomie C2*. Wzięłam udział w semestralnej wymianie studenckiej na Ukrainie.
Ponadto *mówię biegle w języku angielskim*. Dwukrotnie (2014, 2015 rok) wyjeżdżałam do USA na cztery miesiące.
Odbyłam liczne praktyki w najlepszych biurach tłumaczeń w Warszawie, tłumacząc teksty w języku angielskim oraz ukraińskim.
Serdecznie zapraszam!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Antoni17 kwietnia 2016     

    Bardzo dobre tłumaczenie dokumentów dla mojej firmy. Gorąco polecam.

Napisz do użytkownika