Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka ukraińskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
18,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
22,00 zł / 1800 zzs.

Witam!

Oferuję pomoc w tłumaczeniach zarówno zwykłych, jak i specjalistycznych z rosyjskiego na polski oraz odwrotnie. Ceny indywidualne, krótki termin realizacji zlecenia oraz gwarancja najwyższej jakości!

Mogę oczywiście realizować zlecenia z całej Polski, także zachęcam również zainteresowanych z różnych zakątków kraju!

Zapraszam do współpracy!

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Beata Bieszk
16 stycznia 2024

Kilkakrotnie korzystałam z usług Pana Bartosza. Doskonały kontakt, szybkie i profesjonalne tłumaczenie. Wielki plus za wykonywaną pracę. Ja dziękuję a innym serdecznie polecam.

Mirosław Chojnacki
30 grudnia 2023

Pan Bartosz tłumaczył mi normę GOST. Praca wykonana rzetelnie w określonym czasie. Na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z jego usług. Gorąco polecam!!!

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo chętnie polecam Firmę PCS Progres, reprezentowaną przez Pana Mirosława. Profesjonalizm, rzetelność i terminowość gwarantują owocną współpracę.

Stanisław Karpenok
1 lipca 2020

Pan Bartosz tłumaczył dla mnie Kartę informacyjną z leczenia szpitalnego z rosyjskiego na polski. Było w niej bardzo dużo terminów specjalistycznych oraz skrótów. Tłumaczenie zostało wykonane na bardzo wysokim poziomie. Bardzo miły kontakt, szybkie odpowiedzi na pytania. Zdecydowanie polecam Pana Bartosza.