Serwis e-tlumacze.net

mala_z_Aarhus&spolka

mala_z_Aarhus&spolka

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język duński

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Od 2000 roku mieszkam w Danii. Posiadam tytuł magistra z Polski.Po studiach na Aarhus Universitet. Tłumaczeniami zawodowo zajmuję się od 10 lat. W służbie zdrowia (większość specjalizacji, w tym psychiatria, psychologia), w gminie – świadczenia chorobowe, zasiłki itp., Wydziały Rodzinne, Urzędzie Pracy, A-kasse, związki zawodowe, rozprawy sądowe, rozwody, rozmowy z pracodawcą, prawnikiem, Udbetaling Danmark itp. Ograniczona pomoc w przypadku wypełniania formularzy do zasiłków oraz rozliczeń podatkowych.

Tłumaczenia ustne i pisemne dla polskich i duńskich biur tłumaczeniowych.  

Zapraszam do kontaktu.

Doświadczenie:
Głównie współpracuję z duńskimi biurami tłumaczeń.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ryszard B.5 września 2012     

  Jest to osoba osoba kompetentna . Bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę . Jest to osoba z pasją . Bardzo mocno polecam.Na pewno będą państwo zadowoleni.

 • Asia25 lipca 2011     

  Jestem bardzo zadwolona z uslug - tlumaczenia pisemnego i ustnego. Rzetelne wykonanie i pomoc w kommunie.