Serwis e-tlumacze.net

  • mala_z_Aarhusspolka
mala_z_Aarhus&spolka

mala_z_Aarhus&spolka

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

The imperfections of a man, his frailties, his faults, are just as important as his virtues. You can't separate them. They're wedded. ~Henry Miller

Moje zainteresowania to łowiectwo, fitness oraz czytanie duńskich i angielskich kryminałów. Odpoczywam przy filmach Kim Ki-duka.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ryszard B.5 września 2012     

    Jest to osoba osoba kompetentna . Bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę . Jest to osoba z pasją . Bardzo mocno polecam.Na pewno będą państwo zadowoleni.

  • Asia25 lipca 2011     

    Jestem bardzo zadwolona z uslug - tlumaczenia pisemnego i ustnego. Rzetelne wykonanie i pomoc w kommunie.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij