Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Biuro Tłumaczeń prowadzone przez Macieja Boryczkę działa prężnie od 2013 roku, obejmując swym zasięgiem całą Polskę. Właściciel biura to wykwalifikowany i praktykujący tłumacz języka angielskiego, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zarządza biurem, koordynuje proces tłumaczeń, kontaktuje się z Klientami i tłumaczami. W celu zagwarantowania najwyższej jakości przekładów, współpracuje z profesjonalistami w zakresie tłumaczeń w różnych parach językowych. Oferuje tłumaczenia zarówno popularnych języków europejskich, między innymi angielskiego i niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy rosyjskiego, jak i języków pozaeuropejskich, np. chińskiego, arabskiego oraz koreańskiego. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest jakość świadczonych usług, tłumaczone teksty powierzane są wyłącznie zaufanym i sprawdzonym tłumaczom, posiadającym odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie tłumaczonej tematyki. Biuro Tłumaczeń Maciej Boryczka to gwarancja terminowego i dokładnego przekładu dokumentów, w tym tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych (przysięgłych), technicznych czy biznesowych.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Berenika K
23 lipca 2020

Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja, znakomita komunikacja. Polecam

Dawid Długosz
26 marca 2020

Bardzo szybki kontakt z Panem Maciejem. Cena adekwatna do wykonanej pracy. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Serdecznie polecam.

Maria B
7 grudnia 2019

Bardzo dobry kontakt, szybkie i profesjonalne wykonanie tłumaczenia. Polecam.

Janina
9 marca 2016

Polecam usługi Pana Macieja. Zlecałam regularnie teksty na j. angielski i niemiecki, które później trafiły do odbiorcy z Anglii i Niemiec i wszystko było ok. Błyskawiczny kontakt i profesjonalna obsługa. Jak najbardziej polecam.

Artur
1 marca 2016

Tlumaczenie na jezyk angielski wymagało wielu poprawek zapewne uzywany byl do tego google tlumacz.Gdy bym wiedzial że bedę musial caly tekst przeanalizowac i poprawiac to bym sam sobie przetlumaczyl tyle samo czasu by mi to zajeło.

Odpowiedź użytkownika:

Szanowny Panie,
proszę o wskazanie fragmentów wykonywanych rzekomo w google tłumacz oraz uwag. Na j. angielski tłumaczę osobiście, mam dyplom ukończenia UAM, który mogę przesłać na życzenie. Jest to pierwsza negatywna opinia dla tłumaczeń j. angielskiego, w dodatku nie podał Pan szczegółów.

Dominik
18 września 2015

Moim zdaniem jak najbardziej OK, kontakt, cena i obsługa klienta jak najbardziej pozytywnie, co do samych tłumaczeń nie znam tych języków więc trudno mi stwierdzić na ile one są poprawnie. Zamawiałem u tego użytkownika już kilkanaście tłumaczeń na różne języki i wszystko było dobrze. Polecam

Tomek
18 sierpnia 2015

Z panem Maciejem współpracuję od dłuższego czasu i tłumaczenia realizowane są termonowo i profesjonalnie. Polecam.

Piotrek
6 sierpnia 2015

Tlumaczenie jezyka niderlandzkiego wymagalo wielu poprawek.

Oleg
9 czerwca 2015

Polecam usługi Biura Tłumaczeń Macieja Boryczki! Ekspresowy kontakt, pełen profesjonalizm oraz rewelacyjne ceny. Jakość wykonywanych tłumaczeń zawsze na najwyższym poziomie.

Piotr
8 czerwca 2015

Niestety, tłumaczenie na język rumuński zostało wykonane za pomocą Google Translate (!!!) przez co straciliśmy naszego największego klienta. Proszę weryfikować tłumaczenia wykonywane przez tego Pana.

Odpowiedź użytkownika:

Zapraszam do zakładki z referencjami od klientów http://www.tis-boryczka.pl (zakładka klienci)

Agnieszka
12 lutego 2015

EKSPRESOWA ODPOWIEDZ NA ZAPYTANIE ! ŚWIETNY KONTAKT ORAZ SZYBKA REALIZACJA WYCENY I TŁUMACZENIA. JEDNYM ZDANIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE ZOSTAŁ MÓJ PORTFEL URATOWANY !!!! TANIO, SZYBKO I DOKŁADNIE !! POZDRAWIAM I POLECAM W 100 %

Cezary
12 stycznia 2015

Szybka odpowiedź na zapytanie, bezproblemowy kontakt, a tłumaczenie na czas. Śmiało polecam.

Celina
12 grudnia 2014

polecam!!!!expressowa i profesjonalna obsługa

Nataliya
30 września 2014

Extremely good service, translation was done very fast, quick responds, all the questions answered immediately.

Remigiusz
2 lipca 2014

Szybkie i fachowe tłumaczenie serdecznie polecam

Edyta
14 grudnia 2012

Szybkie i fachowe tłumaczenie. Dobry kontakt. Bezproblemowo. Polecam :)