Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Łukasz
 • Oferta tłumaczenia - polski - angielski
Łukasz

Łukasz

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 10,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Tłumacz języka angielskiego przyjmie zlecenia tłumaczeń z języka angielskiego na język polski jak i z języka polskiego na język angielski. Tłumaczę teksty użytkowe, zwykłe i specjalistyczne.

Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych, biznesowych, prawniczych, różnego rodzaju umów, treści stron internetowych, broszur i reklam oraz instrukcji obsługi itp.

Oferuję tłumaczenia w krótkim czasie, starannie i profesjonalnie w atrakcyjnej cenie. Koszt zależny jest od ilości tekstu, stopnia trudności przekładu jak i terminu końcowego i waha się w granicach 15 – 30 zł. Jedna strona liczy 1800 znaków ze spacjami. Dokonywanie samych korekt w cenie 10 – 15 zł.

Zapraszam do kontaktu.

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marek29 listopada 2013     

  Bardzo dobre tłumaczenie. Kontakt konkretny i przyjazny. Wszystko terminowo. Bez zarzutów. Dobre warunki. Tłumaczenia godne polecenia.

 • Ania19 maja 2013     

  Bardzo miła współpraca, natychmiastowy kontakt, tłumaczenie wykonane bardzo profesjonalnie. Polecam :)

 • Paulina12 maja 2013     

  Profesjonalizm, terminowość, dobra cena, miły kontakt to jedne z wielu atutów Pana Łukasza. Współpracowaliśmy raz, ale gdybym miała jakiekolwiek kiedyś jeszcze pracę to na pewno się do Niego zgłoszę, a jakość przetłumaczonego tekstu jest wysoka - bez jakichkolwiek zarzutów i poprawek ze strony recenzentów. Gorąco polecam współpracę.