Serwis e-tlumacze.net

 • Łukasz
Łukasz

Łukasz

(2 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marek29 listopada 2013     

  Bardzo dobre tłumaczenie. Kontakt konkretny i przyjazny. Wszystko terminowo. Bez zarzutów. Dobre warunki. Tłumaczenia godne polecenia.

 • Ania19 maja 2013     

  Bardzo miła współpraca, natychmiastowy kontakt, tłumaczenie wykonane bardzo profesjonalnie. Polecam :)

 • Paulina12 maja 2013     

  Profesjonalizm, terminowość, dobra cena, miły kontakt to jedne z wielu atutów Pana Łukasza. Współpracowaliśmy raz, ale gdybym miała jakiekolwiek kiedyś jeszcze pracę to na pewno się do Niego zgłoszę, a jakość przetłumaczonego tekstu jest wysoka - bez jakichkolwiek zarzutów i poprawek ze strony recenzentów. Gorąco polecam współpracę.

 • Mirella7 maja 2013     

  Natychmiastowy kontakt,solidne tłumaczenie w szybkim czasie.Bardzo miła i profesjonalna współpraca.Zdecydowanie polecam:)

 • Chemical25 kwietnia 2013     

  Wszystko przebiegło pomyślnie .Polecam

 • Norbert29 marca 2013     

  Profesjonalne i rzetelne tłumaczenie, bardzo dobra cena. Szybki i miły kontakt :) Polecam !

 • Agnieszka26 lutego 2013     

  Tłumaczenie wykonane profesjonalnie. Bardzo miła współpraca. Polecam.

Napisz do użytkownika