Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język albański

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
uwierzytelnione
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Oferujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe  jak i zwykłe, z języka albańskiego na język polski, jak również z języka polskiego na język albański . Służymy również pomocą przy wypełnianiu dokumentów w tym języku. Nasi specjaliści wykonują dowolne tłumaczenia dokumentów, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz obeznania z językiem. Zlecenia wykonujemy w niezwykle szybkim tempie. Zapraszamy do kontaktu pod nr 605250009.

Tłumaczymy teksty z każdej dziedziny języka albańskiego, jak również innych języków.

Jedna strona nieuwierzytelnionego tekstu do tłumaczenia to 1800 znaków ze spacjami. Jedna strona tekstu przysięgłego to 1125 znaków ze spacjami.

Prześlij tekst, który chcesz przetłumaczyć na adres e-mail lub skorzystaj z naszego formularza, a wycenę odeślemy Ci na maila bez dodatkowych kosztów.

Możliwy kontakt osobisty w Opolu i wycena na miejscu (ul. Ozimska 63a, Opole).

Oferujemy tłumaczenia biznesowe, techniczne, prawne, medyczne, informatyczne, jak również tłumaczenie stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 605250009 lub 665080009

Specjalizacje
administracjabudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteratura
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.