Serwis e-tlumacze.net

Katarzyna Mosek

Katarzyna Mosek

(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język norweski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 70,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 70,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
Specjalizacje:
 • budownictwo,
 • inżynieria,
 • marketing,
 • ochrona środowiska,
 • przemysł,
 • techniczne

Jestem absolwentką skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim i zawodowym tłumaczem języka norweskiego z ośmioletnim doświadczeniem. Oferuję profesjonalnie i terminowo wykonywane tłumaczenia, poprawne pod względem językowym i stylistycznym. Oprócz tłumaczenia, doświadczenie zawodowe zdobywałam również w pracy w norweskojęzycznym środowisku: branża wydawnicza, finanse, szkolenia językowe z elementami słownictwa specjalistycznego (m.in. budownictwo, spawalnictwo, BHP). Pracowałam też jako copywriter w agencji reklamowej. Dzięki wykształceniu i doświadczeniu potrafię przetłumaczyć ofertę firmy, stronę internetową czy tekst reklamowy tak, by były dobrą wizytówką mojego klienta w Norwegii. Specjalizuję się w tłumaczeniach następujących tekstów: – strony internetowe, oferty handlowe, teksty reklamowe, katalogi i foldery (budownictwo, przemysł, transport, handel, usługi) – instrukcje montażu i eksploatacji, karty gwarancyjne, dokumentacje techniczne produktów – karty charakterystyki i deklaracje zgodności, normy, procedury i regulaminy, polityka jakości, polityka środowiskowa – CV, listy motywacyjne, referencje, świadectwa i certyfikaty – korespondencja urzędowa i biznesowa Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam rachunki. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Doświadczenie:
10 lat

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ada8 sierpnia 2016     

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kasią Mosek. Tłumaczenia są wysokiej jakości i zawsze przesyłane w ustalonym terminie.