Serwis e-tlumacze.net

Katalin Tellis

www.powegiersku.pl

Katalin Tellis(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język węgierski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
 5. Tłumaczenie online: Tak

Jestem Węgierką, ukończyłam Filologię Polską oraz Filologię Węgierską na Węgrzech. Posiadam doświadczenia w tłumaczeniu i weryfikacji, przede wszystkim z j. polskiego i angielskiego na j. węgierski. Swoje studia uzupełniłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Śląskim. Po ukończeniu studiów pracowałam w Polsce przez 4 lata, w tym w Kancelarii Sejmu w Warszawie. 

Rekomendacje:

„Polecamy współpracę z panią Katalin Tellis. Jest profesjonalnym i niezwykle rzetelnym, świetnym warsztatowo, tłumaczem. Tłumaczenia wykonuje zawsze na czas, niezmiennie prezentują one najwyższy poziom językowy. Pani Tellis nie boi się podejmować także wymagających zleceń, np. z powodu bardzo krótkiego terminu wykonania. I zawsze się z nich nawiązuje. Podkreślić należy również znakomity kontakt oraz uczciwość.” (PlayWay S.A.)

„Wysokiej jakości tłumaczenia zawsze wykonywane terminowo. Zdecydowanie polecamy!” (mLingua)

„Szczerze polecam Panią Katalin. Wszystko super i bardzo szybko.” (Ars Littera)

„Gorąco polecam: rzetelność, terminowość, świetny kontakt.” (Anna Rosłaniec)

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Rainer SchindlerSCHINDLER LANGUAGE SERVICES16 września 2019     

  Pani Katalin Tellis przygotowuje dla nas tłumaczenia na język węgierski od kilku lat. Dała się poznać jako godny zaufania, zaangażowany i terminowy tłumacz. Dlatego z przyjemnością polecamy współpracę z Panią Katalin.

 • Biuro Tłumaczeń ERIN15 listopada 2017     

  Od kilku lat współpracujemy z panią Katalin Tellis w zakresie tłumaczeń na język węgierski. Zlecenia realizowane są rzetelnie i fachowo. Także z całym przekonaniem możemy zarekomendować usługi świadczone przez panią Katalin.

 • Grupa tłumaczy profesjonalnych- Biuro Tłumaczeń TrBiuro Tłumaczeń TransAdriatic31 stycznia 2017     

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Katalin. Sprawnie odpowiada na e-maile, jest pomocna i życzliwa. Tłumaczenia wykonuje profesjonalnie i w krótkich terminach. GORĄCO POLECAMY!