Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako tłumacz ustny, zarówno we Włoszech, jak i w Polsce. W czasie pobytu we Włoszech miałem okazję pracować dla wielu klientów z różnych dziedzin, takich jak biznes, przemysł, motoryzacja, turystyka, IT i wiele innych.

Dzięki temu mam wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mi swobodnie tłumaczyć. Jako tłumacz ustny stawiam na płynną i precyzyjną komunikację oraz gwarantuję pełne zrozumienie między rozmówcami. Swoją pracę wykonuję z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Oferuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu jestem w stanie dostosować się do specyfiki każdego klienta i jego potrzeb. Dzięki wieloletniej pracy we Włoszech posiadam biegłą znajomość języka włoskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie. Jestem w stanie pomóc w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów, takich jak umowy, raporty, oferty handlowe czy korespondencja.

Jeśli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe, szkolenie czy wykonanie telefonu, to zapraszam do kontaktu. Gwarantuję pełne zaangażowanie w każde zlecenie i dbałość o jakość tłumaczenia.

Specjalizacje
biznes, handelbudownictwoekonomia, finansegastronomiagospodarkainformatyka, ITinnemarketingmotoryzacjaochrona środowiskapolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Marlena S.
13 listopada 2020

Tłumaczenie oddane na czas, dobrze wykonane. Polecam tego tłumacza.

Aneta
26 marca 2019

Współpraca z panem Kamilem przebiegła przyjemnie i bez komplikacji. Bardzo rzetelnie wykonane tłumaczenie. Bardzo polecam.