Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
42,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
48,00 zł / 1800 zzs.
korekty
25,00 zł / 1800 zzs.

Doktor filologii niemieckiej. Członkini Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Zajmuję się tłumaczeniami ogólnymi i wysokospecjalistycznymi  w tym technicznymi od 2008 roku. Specjalizująca się w tłumaczeniach medycznych z języka niemieckiego i na język niemiecki.  Ofertę kieruję do osób prywatnych, firm, wydawnictw.

Oferuję profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki z zakresu: – Onkologia: ( wyniki badań: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,scyntygrafia, badanie histopatologiczne PET), – Ortopedia: ( tomografia komputerowa , raporty z zabiegów, artykuły naukowe, kosztorysy leczenia, opisy zdjęć rentgenowskich), – Ginekologia: karty ciąży, USG, wyniki badań krwi, kolposkopia, – Chirurgia: sprawozdania z zabiegów operacyjnych, opisy zdjęć rentgenowskich. – Neurologia, – artykuły naukowe medyczne dla lekarzy i studentów, – broszury, foldery reklamowe, strony www, , ulotki dla Firm produkujących, eksportujących/ importujących sprzęt medyczny. Zlecenia do darmowej wyceny przyjmuję w formacie: doc,docx, pdf i skanów dobrej jakości. Wsyatwiam faktury i paragony fiskalne dla Klientów prywatnych.

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia,

dr Kamila Ścisłowicz

Tel. 502 914 229

Specjalizacje
administracjabiznes, handelekonomia, finansegospodarkainnemarketingmedycynaochrona środowiskaprawoprzemysłtechniczneturystyka, hotelarstwo
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.