Serwis e-tlumacze.net

 • Julian Beesche-Hansen
Julian Beesche-Hansen

Julian Beesche-Hansen

(4 oferty)

O mnie

<p>Jestem&nbsp;<strong>native speakerem</strong>&nbsp;zar&oacute;wno duńskiego, jak i polskiego, mieszkającym w&nbsp;<strong>Kopenhadze</strong>. Dzięki mojemu polsko-duńskiemu pochodzeniu, dorastając nauczyłem się obu tych język&oacute;w i władam nimi w stu procentach.&nbsp;</p><p>Ponieważ od dziecka&nbsp;uczęszczałem do <strong>międzynarodowych szk&oacute;ł</strong>, aktualnie myślę i m&oacute;wię gł&oacute;wnie po angielsku. Dzięki temu, jestem r&oacute;wnież w stanie dokonać idealnych tłumaczeń z moich dw&oacute;ch język&oacute;w ojczystych na angielski i vice versa.</p>

Wykształcenie

<ul><li>2015-2016 International Baccalaureate Diploma, II Liceum Og&oacute;lnokształcące w Lesznie</li><li>2016-2018 International Baccalaureate Diploma, Birker&oslash;d </li></ul>

Doświadczenie

 • 2014-2017 - Tłumaczenia na język polski, angielski oraz duński
 • 2016-2017 - Beesche-Hansen Translation Bureau - prowadzenie duńskiej firmy tłumaczeniowej zatrudniającej 4 tłumaczy

Szkolenia, uprawnienia

 • Native speaker języka duńskiego oraz polskiego (ze względu na pochodzenie)
 • Poziom native speakera języka angielskiego (ze względu na miejsce wychowania)
 • International Baccalaurete z języka polskiego, angielskiego oraz duńskiego

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anna P.24 kwietnia 2017     

  Ekspresowo, rzetelnie. W 100 % polecam. Na tłumaczenie skomplikowanej dokumentacji medycznej czekałam 4 godziny. Dziękuję serdecznie!

 • Urszula Szyszka26 marca 2017     

  Profesjonalizm i szybka obsługa wysokiej jakości

 • Adrian Czuba17 marca 2017     

  Profesjonalny kontakt i obsługa połączona z fachowym doradztwem i terminowo realizowanymi tłumaczeniami najwyższej jakości sprawiają, że Pan Julian jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem. Szczerze polecam.

 • Daniel Daniel10 marca 2017     

  W jednym zdaniu można powiedzieć o Panu Julianie
  Pełen profesjonalizm w pełnym wykonaniu.
  Uważam za bardzo godnego polecenia tłumacza.

Napisz do użytkownika