Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Julia P.
Julia P.

Julia P.

(2 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Beata Babicka-Święch25 lipca 2019     

  Korzystałam z usług Pani Julii wielokrotnie. Wiedziałam, że jest to odpowiednia osoba już po pierwszym zleceniu. Do każdego tłumaczenia podchodzi bardzo sumiennie i profesjonalnie. Stara się ubrać tekst w jak najlepsza formę, służąc własnymi radami i sugestaimi. Dodam, że do czynienia miała naprawdę z bardzo trudnymi tekstami specjalistycznymi (sądowe, prawnicze). Wreszcie, wszystkie tlumaczenia były - zawsze - na czas. Nie pozostaje mi nic innego, jak z czystym sumieniem polecić Panią Julie.

 • Natalia6 maja 2014     

  Szybki i bezproblemowy kontakt, świetnie wykonana praca. Jednym słowem: polecam!

 • Agnieszka18 kwietnia 2014     

  Polecam. Kontakt bardzo dobry, tłumaczenie ekspresowe. Co najwazniejsze jakość w dobrej cenie

 • Marta3 kwietnia 2014     

  Polecam Panią Julię jak najbardziej: bardzo dobry kontakt mailowy, szybkie odp.,profesjonalne tłumaczenie.

 • Piotr18 marca 2014     

  Polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i niedrogo.

 • Łukasz22 lutego 2014     

  Doskonały kontakt, profesjonalne podejście i tłumaczenie, a co najważniejsze- szybko i w dobrej cenie. Z pewnością odezwę się jeszcze do Pani Julii. Polecam wszystkim!

 • Paweł23 sierpnia 2013     

  Tłumaczenie na wysokim poziomie. Termin "na jutro" zrealizowany:-) Świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Miałem do czynienia z wieloma przetłumaczonymi tekstami w tym z technicznymi i prawnymi. Rzadko kiedy mógłbym powiedzieć o nich: "Bezbłędnie!".
  A tu tak było. Dla ciekawych: tekst liczył sobie ponad 14 tys. znaków i zamówione zostały tłumaczenia z j. polskiego na j. niemiecki i j. angielski. Obydwa na równie wysokim poziomie.

 • Maria10 sierpnia 2013     

  Polecam panią Julię, moje tłumaczenie (CV, LM) wykonała bardzo szybko, fachowo i bezbłędnie. Fajna i konkretna komunikacja mailowa, dobra cena.

Napisz do użytkownika