Serwis e-tlumacze.net

Joanna Ambroziak

Joanna Ambroziak

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka rumuńskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
  • biznes, handel,
  • marketing,
  • prawo,
  • Unia Europejska

Tłumacz j. rumuńskiego i włoskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Jestem absolwentką filologii włoskiej (z drugim językiem rumuńskim) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbyłam staż w Biurze Tłumaczeń Champollion w Bukareszcie. Ukończyłam Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim, Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW oraz liczne szkolenia z zakresu tłumaczenia tekstów prawnych i prawniczych organizowane przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT. Oferuję rzetelne tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne (w szczególności prawnicze). Zapraszam do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij