Serwis e-tlumacze.net

  • Joanna Ambroziak
Joanna Ambroziak

Joanna Ambroziak

(4 oferty)

O mnie

Tłumacz języka włoskiego i rumuńskiego. Prywatnie, miłośniczka literatury, jogi i kotów.

 

Wykształcenie

<p>Mgr filologii włoskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim</p><p>Ukończyłam&nbsp;Szkołę&nbsp;Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim.</p><p>Spędziłam sześć miesięcy na Universytecie w Katanii w ramach programu Erasmus.</p>

Doświadczenie

<p>Mam kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu r&oacute;żnego rodzaju tekst&oacute;w z języka włoskiego i rumuńskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych&nbsp;i ekonomicznych, posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekst&oacute;w związanych z prawem celnym oraz w tłumaczeniu stron internetowych.&nbsp;W&nbsp;2015 roku odbyłam staż&nbsp;w Biurze Tłumaczeń Champollion w Bukareszcie. Prowadzę działalność gospodarczą - wystawiam faktury VAT&nbsp;</p><p>&nbsp;</p>

Szkolenia, uprawnienia

<p>Odbyłam szkolenie z podstaw obsługi programu SDL Trados.</p>

Uczestniczyłam w szkoleniu z tłumaczenia tekstów prawnych i prawniczych, w szkoleniu z tłumaczenia tekstów z zakresu prawa gospodarczego (j. włoski),  w Laboratorium Tłumaczenia Specjalistycznego – szkolenie z włoskiego prawa karnego, w szkoleniu dla tłumaczy j. włoskiego – Wstęp do tłumaczeń tekstów medycznych oraz w szkoleniu z języka polskiego dla tłumaczy tekstów specjalistycznych zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika