Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język francuski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
120,00 zł / 1 godz.
ustne symultaniczne
150,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
35,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
45,00 zł / 1800 zzs.
korekty
25,00 zł / 1800 zzs.

Języki obce są moją największą pasją i chyba jedyną rzeczą, która nigdy mi się nie nudzi. Posługiwanie się tylko jednym językiem przez całe życie byłoby dla mnie nudne, jak jedzenie tego samego dania każdego dnia. Dlatego zawsze chciałem zostać tłumaczem i pomagać tym, którzy języków obcych nie znają wcale lub znają słabo.

Kim jestem?

  • absolwentem Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego – szkoły, z której wywodzą się najlepsi tłumacze w Polsce (ukończyłem 5-letnie studia na kierunku “lingwistyka stosowana” w kombinacji francuski – angielski)
  • tłumaczem pisemnym i ustnym języka francuskiego i angielskiego
  • założycielem bloga językowego "Blingo" oraz autorem książki "Jak uczyć się języków i nie zwariować?" (dzielę się tam moją wiedzą na temat najlepszych strategii pozwalających uczyć się języków szybko i skutecznie)

Jakie mam doświadczenie?

Pracuję zarówno pisemnie, jak i ustnie. Tłumaczę teksty m.in. z zakresu nauki, budownictwa, polityki, psychologii oraz wielu innych dziedzin.

Jeśli zaś chodzi o tłumaczenie ustne, pracowałem na różnego rodzaju konferencjach międzynarodowych i wydarzeniach kulturalnych oraz w telewizji. Towarzyszyłem także delegacjom zagranicznym. Miałem okazję tłumaczyć wystąpienia Ambasadora Francji, Marszałka Sejmu oraz członków polskiego rządu. 

W ostatnich latach z moich usług wielokrotnie korzystały:

  • instytucje publiczne (m. in. Instytut Pamięci Narodowej, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Ambasada Demokratycznej Republiki Konga, TVP, Uniwersytet Warszawski, Fundacja im. Barbary Skargi, Kongres Świeckości)
  • firmy (m. in. Dove, Plastwil, OtoFilm, Pure Media, Streetcom)
  • osoby prywatne.

Twoja satysfakcja jest najważniejsza

Jeśli masz określone preferencje, daj mi o tym znać zanim rozpoczniemy współpracę. To Ty masz być zadowolony z ostatecznego efektu.

Pracuję głównie na terenie Warszawy oraz zdalnie, ale jestem otwarty na propozycje współpracy w całej Polsce i za granicą. Wystawiam faktury VAT.

Wycenę tłumaczenia przesyłam mailem zazwyczaj w ciągu godziny. 

Przed rozpoczęciem współpracy mogę przesłać kilka przykładowych referencji od zadowolonych klientów

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Paweł K.
1 sierpnia 2022

Polecam!!

Justyna Burzyńska
26 lipca 2022

Polecam, tłumaczenie wykonane szybko i z dbałością o szczegóły

Paulina Kandulska
29 października 2020

Szybko i skutecznie! Bede korzystac w przyszlosci.