Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Leszek
 • Oferta tłumaczenia - polski - hiszpański
Leszek

Leszek

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

 1. Tłumaczenia zwykłe: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak

Wykonuję tłumaczenia pisemne. Oferuje 3 tryby tłumaczeń: zwykłe, pilne i ekspresowe. Cena każdego tłumaczenia może podlegać negocjacjom. Bezpłatna wycena materiału. Oferuję szeroki wachlarz usług językowych. Dbam o to, aby tłumaczenia były najwyższej jakości zarówno pod względem merytorycznym, jak i fachowym, niezależnie od stopnia trudności tekstu, jak i samego języka Statystycznie najczęściej, wykonuję tłumaczenia specjalistyczne, a wśród nich: Tłumaczenia medyczne Tłumaczenia techniczne Tłumaczenia literackie Tłumaczenia witryn WWW Atrakcyjne stawki cenowe dla stałych klientów. Przy obszernym materiale duże rabaty. Najwyższa jakość , bardzo konkurencyjne kwoty za stronę rozliczeniową. Proszę o kontakt mailowy. Udzielam odpowiedzi w ciągu 30 minut.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Krystyna2 września 2016     

  Jestem bardzo zadowolona z usług pana Leszka i wszystkim serdecznie go polecam - jest tłumaczem niezwykle profesjonalnym, rzeczowym, słownym i dokładnym. Ceny ma również bardzo konkurencyjne. Jak dotąd żadne biuro tłumaczeń, z którym współpracowałam nie było w stanie zaoferować mi usług na podobnym poziomie.

 • Marta28 maja 2014     

  Tłumaczenie zostało wykonane terminowo, ale przede wszystkim bardzo rzetelnie (tekst medyczny). Dodatkowo błyskawiczny kontakt, serdecznie polecam.