Serwis e-tlumacze.net

  • Leszek
Leszek

Leszek

(4 oferty)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Krystyna2 września 2016     

    Jestem bardzo zadowolona z usług pana Leszka i wszystkim serdecznie go polecam - jest tłumaczem niezwykle profesjonalnym, rzeczowym, słownym i dokładnym. Ceny ma również bardzo konkurencyjne. Jak dotąd żadne biuro tłumaczeń, z którym współpracowałam nie było w stanie zaoferować mi usług na podobnym poziomie.

  • Marta28 maja 2014     

    Tłumaczenie zostało wykonane terminowo, ale przede wszystkim bardzo rzetelnie (tekst medyczny). Dodatkowo błyskawiczny kontakt, serdecznie polecam.

Napisz do użytkownika